Získejte odměnu za doporučení hypotéky

Jen málokdo je dnes schopen financovat vlastní bydlení bez kvalitního úvěru. Ten je nejčastěji řešen hypotékou. Vybrat tu správnou není vůbec jednoduché, a to hlavně díky obrovskému množství společností, jež ji nabízejí. Výbornou volbou je efektivní porovnání hypotečních úvěrů u několika poskytovatelů. Službu nabízí služba hypotekazobyvaku.cz, na jejíž služby a partnerský program se budeme soustředit v následujícím textu.

Kalkulačka hypotéky vám ušetří peníze

Potřebujete-li spočítat hypotéku a zjistit tak nejvýhodnější podmínky na trhu, máte jedinečnou šanci. Na zmiňovaném portálu stačí zadat pouze několik důležitých informací. Jsou jimi vaše jméno a příjmení, emailová adresa a celková výše potřebného úvěru. Vložit zde můžete i další doplňkové informace, které uznáte za vhodné. Optimální řešení pro hypotéku můžete na tomto webu získat i v případě refinancování stávající půjčky na bydlení. Získat můžete mnohem výhodnější produkt a ušetřit tak i několik desítek či stovek tisíc korun.

Získejte odměnu za cizí hypotéku

Chcete získat solidní odměnu za to, že si někdo nechá spočítat hypotéku na tomto webu? Pokud ano, nemělo by vám stát nic v cestě. Budete-li vědět o někom, kdo momentálně potřebuje půjčku na bydlení nebo refinancování stávající hypotéky. Stačí jej pouze informovat o možnosti získání výhodnější podmínek prostřednictvím tohoto webu. Následně pak dostanete odměnu, jejíž výše se bude odvíjet od celkové sumy, kterou si prostřednictvím hypotečního úvěru vezmete.

Další bonusy a odměny

Zařadíte-li se mezi aktivní uživatele tohoto webu, získáte i další bonusy. Vaše odměna za hypotéku se díky tomu zvýší. Výplata finančních prostředků, které získáte za doporučení nového zájemce o získání nejvýhodnější hypotéky prostřednictvím této služby, v hotovosti nebo na bankovní konto.

Zdroj náhledového obrázku: hypotekazobyvaku.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.