21/08/2014
Kategorie: Interiér, Ložnice, Novinky

Zdravý spánek na kvalitní posteli s úložným prostorem

Pohodový spánek a odpočinek je nedílnou součástí života každého z nás. Při jeho absenci se mohou projevovat mnohé neduhy, které nám znepříjemňují život. Základem pohodlného relaxu je pochopitelně vysoce kvalitní postel vybavená vhodnou matrací. Možnosti výběru skutečně kvalitní postele jsou dnes poměrně pestré. Výbornou volbou jsou především postele s úložným prostorem. Ty jsou kromě vynikajícího odpočinku schopny nabídnout ještě dostatek místa na peřiny anebo na další věci, které je třeba uschovat. Podívejme se tedy jak na typy těchto postelí, tak i na možnost jejich koupě ve vysoké kvalitě.

postel-s-uloznym-prostorem-dvouluzko-lauraTypy postelí s úložným prostorem

Základním typem postele s úložným prostorem je pochopitelně klasická manželská postel. Pod tu se do úložného prostoru vejde skutečně cokoli, a to především díky dostatečnému množství místa. Hodně oblíbené jsou ale i dětské postele, které disponují prostorem pro uložení věcí. Často se v úložném prostoru nacházejí zejména hračky. Volit je možné i zvýšené seniorské postele, které nabízejí jednak pohodlný odpočinek a jednak i úložný prostor.

zvysena-postel-s-uloznym-prostorem-valencia-senior-celni-vyklop-orechMateriál postelí a možnosti úložného prostoru

Postele s úložným prostorem mohou být vyrobeny z různých materiálů. Nejbytelnější jsou pochopitelně postele z masivu. Volit je lze jak z tvrdých dřevin typu dubu anebo buku, tak i z měkčího borovicového či smrkového dřeva. Chcete-li sáhnout po ekonomičtější variantě, pak stojí zato využít postele z lamina. Ty jsou také nabízeny ve spoustě různých provedení. Úložný prostor je u postelí řešen výklopem, a to buď z přední anebo boční strany. Do nitra postele se tak dostanete bez jakékoli námahy. Řešení v dětském pokoji mohou představovat i zásuvky pod postelí.

rozkladaci-postel-s-uloznym-prostorem-ester-tandem-pravaVyberte si spolehlivé postele s úložným prostorem

Chcete-li vsadit na vysokou kvalitu postelí v kombinaci s pestrým výběrem a zajímavými cenami, pak je výbornou volbou nabídka společnosti Ložnice INTENA. Vybrat si tady můžete všechny zmiňované dřevěné postele ve spoustě variací. Vaše ložnice bude díky některé z nabízených postelí vypadat jednak hezky a jednak bude maximálně praktická.

2 komentáře
  1. vorisekmartin@email.cz'

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.