Byt

Zařízení nového bytu krok za krokem

Při zařizování nového bytu, který dýchá novotou, každému v hlavě spousta nápadu, které by v bytě chtěl realizovat. Myšlenek je spousta, ale co začít první zařizovat? Na koho se obrátit? To se dovíte v dnešním článku, jak postupovat s realizací krok po kroku.

Krok první

Ve většině případů, to první, co se zařizuje derealizace kuchyně a kuchyňské linky. Nové byty se totiž většinou prodávají a kupují bez ní. Existují dvě varianty, jak kuchyňskou linku pořídit.  Buď si vyberete z nabídky developerů a zakoupíte již vyrobenou sektorovanou sestavu nebo najdete toho nejlepšího truhláře a necháte si vyrobit kuchyň na zakázku podle svých představ a požadavků nebo ještě můžete oslovit kuchyňská studia, kde vám poradí jakou kuchyňskou linku zvolit. Mějte však na paměti, že musíte kromě designu kuchyně řešit i rozvody v daném bytě, což mnohdy nebývá jednoduché.

Druhý a třetí krok

Dnešní zákazníci si přejí vzdušné interiéry bez zbytečného nábytku. Je však nutné nějaký úložný prostor vyřešit, přece jen věcí nemáme méně, ale spíš čím dál více. Řešením jsou vestavěné skříně nebo samostatné šatny. Ideální je, využít prostor co nejvíce, to znamená použít chodbu nebo různé výklenky v bytě jako úložné prostory. Ve třetím kroku už nezbývá než vyřešit nábytek jako je pohovka, stůl, židle atd. Nevybírejte výrobky pouze z katalogu, radši se přesvědčte naživo a nenechte se ošálit nízkou cenou. Raději volte kvalitní ověřené kousky.

Když si nevíte rady

Pokud jste v situaci, kdy nemáte na zařizování čas nebo prostě jen nevíte co s prostorem. Jednoduše oslovte bytového designéra, který vám se vším poradí. Bytoví designéři totiž mají přehled nejen o nynějších trendech, ale i o materiálech a jejich kvalitě. Navíc tito bytoví specialisté vám udělají  3D návrh, jak by mohl váš byt vypadat a hlavně dokážou prostor v bytě bezezbytku využít. V neposlední řadě vám poradí s koupi nábytku i bytových doplňků.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

K pohodovému bydlení nepotřebujete luxus. Stačí být jen spokojený. Třeba s málem. Zajímavosti z této oblasti vám ráda představím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *