Notebook

Zařízení domu vkusně a levněji

Čeká vás rekonstrukce bytu nebo se stěhujete do nového? Máme pro vás pár tipů, jak si zařídit dům nebo byt vkusně, prakticky a za příjemné ceny.

Nákupy přes internet

Nakupování nábytku, dekorací i domácích spotřebičů na internetu je dnes již běžnou záležitostí.  Výhodou je klidné nakupování a hlavně šance pořídit si kvalitní zboží za nízké ceny. Ovšem nenechte se zlákat hned první nápisem  ,,sleva‘‘ na prvním e- shopu.  Lepším řešením je využít slevových kódů nebo kupónů.  Při zadání těchto slevových kupónů u daného prodejce, pak při objednávce jasně vidíte, kolik jste ušetřili.

Srovnávání cen

Pokud máte čas, porovnávejte ceny výrobků a jejich užitek. Tento tip se vztahuje spíše na elektrické spotřebiče, ale využít ho můžete u čehokoliv. Často právě vybavení kuchyně nejvíce zatěžuje rozpočet a zároveň u kuchyňského vybavení můžeme ušetřit až tisíce korun.  Také je dobré se soustředit se na to, co opravdu potřebujeme a hlavně, co využijeme.  Opravdu musíme mít například sušičku na ovoce s nejlepšími parametry, kterou použijeme jen jednou do roka?  Jestliže vás netlačí čas, věnujete se aspoň chvíli porovnávání variant. Není také od věci sledovat výprodeje a slevy, když už budete vědět, co chcete a hlavně co využijete naplno, bude nakupování snadné.

 Retro styl

Láká vás klasický styl z dob první republiky nebo neradi vyhazujete staré věci? Dnes je v módě i retro. Takže staré křeslo z půdy od babičky můžete zrenovovat a budete mít originální a trendy kousek ve vašem bytě.  Na různých bazarech i u známých na půdě najdete spoustu zajímavých kousků. Navíc křesla, stoly a další nábytek z masivu vám se správnou péčí poslouží ještě spoustu let. Obývací pokoje, ložnice a dětské pokoje jsou místnosti, kde máme nábytek obvykle hezky sladěný a moc často ho neměníme.  Není tedy na škodu se pohlídnout po sestavě nábytku, která vyjde mnohem levněji, než kdybyste nakupovali nábytek po jednotlivých kouscích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *