Dárky

3 tipy na dárek pro partnera či partnerku, který si doma užije

Už vás nebaví neustále dávat k narozeninám, svátkům a jiným příležitostem nějaké standardní dárky? Není se čemu divit. Klasické sladkosti či alkohol sice nikoho neurazí, nicméně nejde o nic překvapivého, z čeho by měl obdarovaný či obdarovaná radost delší dobu. Právě proto sáhněte po nějakých žhavých hračkách určených pro dospělé. Jednak drahou polovičku pobavíte a jednak si také dokonale užije vzrušujících chvilek. Vy jí samozřejmě můžete asistovat. My vám 3 tipy na takovéto dárky dáme v následujících řádcích. Vybíráme ze sortimentu jednoho z neznámějších sexshopů Růžovýslon.cz.

Mocná síla afrodisiak

Hned napoprvé není nezbytné vybírat tradiční erotické pomůcky. Pokuste se spíše oživit milostný život tím, že se dokonale nabudíte. Výbornou volbou jsou afrodisiaka, a to ve spoustě variací. Vůbec se nebojte koupit tomu svému třeba španělské mušky. Optimální je ovšem i strava. Například zázvor, ořechy, chilli, med a jiné potraviny působí hodně osvěžujícím dojmem. Když koupte kvalitní čokoládu, mohou se také dít věci, o nichž se vám ani nezdálo v těch nejdivočejších snech.

Svůdné oblečení navodí správnou atmosféru

Víte, jak na žhavý sex? Možná i tak, že zvolíte to správné oblečení. Jestliže koupíte své partnerce krajkové spodní prádlo anebo cokoli jiného, můžete mít vyhráno. Někteří lidé mají rádi o převleky a potrpí si na ně. A co takové prádélko složené ze sladkých bonbónů. Minimálně zajímavý nápad.

Vibrace v mnoha podobách

Jestliže chcete svého protějška potěšit přímo erotickou pomůckou, vsaďte na vibrátor. Ve zmiňovaném eshopu jsou k dispozici třeba v podobě s přísavkou anebo ve variantě s drážděním bodu G či pro dva. Naším tipem je model We-Vibe Sync určený pro dva. Vyznačuje se dálkovým ovládáním i přes mobil a 10 nastavitelnými programy. Užívat si s ním může zároveň žena i muž. Sexshop Růžovýslon.cz jej nabízí ve fialové variantě.

Zdroj videa: Youtube kanál ruzovyslon.cz

Zdroj náhledového obrázku: ruzovyslon.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *