Trojúhelníková stínící plachta

3 důvody pro pořízení stínící plachty

Dostatečné množství stínu v exteriéru u vlastního domu mnohdy považujeme za samozřejmost. Najdou se ale mnohé objekty, které prostě zastřešenou terasu anebo markýzu postrádají. Jestliže patříte mezi majitele takovéto nemovitosti, rozhodně zbystřete, jelikož zastínění lze řešit velmi efektivně a ekonomicky. Jak? Prostřednictvím kvalitní stínící plachty. Myslíte si, že jde o ne příliš účinnou záležitost? Jste na omylu, v následujících řádcích vám totiž kvality stínících plachet přiblížíme. Konkrétně se zaměříme na 3 důvody, jež vás mohou motivovat k jejímu pořízení.

Čtvercová plachta

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

1. Rychlé a ekonomické zastřešení prostoru

Víte, jak dlouhou dobu se vyrábí klasická střecha, jež se přimontuje k pergole či nad terasu? Stoprocentně se budeme pohybovat v řádu několika dnů či týdnů. Mnohem rychlejší je instalace markýzy. Ta je ovšem velmi drahá a dávat velké peníze za něco, co může vydržet pouze pár let, se nevyplatí. Moderní stínící plachta představuje nejen zlatou střední cestu, ale především ideální rychlou realizaci zastínění.

2. Elegantní originální řešení

Zatímco na klasickou střechu, a to i z průhledného materiálu, se už návštěvy nejspíše nepodívají, taková trojúhelníková stínící plachta na první pohled příchozí stoprocentně zaujme. Vybírat si ji lze v několika barevných variacích od jemné krémové až po růžovou či žlutou. Zajímavou volbou je také větší čtvercová stínící plachta, která vypadá také zajímavě i skrze menší prohnutí.

Čtvercová stínící plachta

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

3. Napnete ji kdekoli a kdykoli

Na rozdíl od mnohých jiných druhů zastřešení není problém nainstalovat stínící plachtu kdekoli dle potřeby. Opatřena je v rozích pevnými kovovými oky, na která se připne jednoduchým způsobem další spojovací materiál. Ukotvení sítě není problém realizovat klidně i v sadu nebo jiných místech. Záleží jenom na vás, kde si budete chtít odpočinout.

Zdroj náhledového obrázku: dona-shop.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *