Bazén se zastřešením

Zapuštěný bazén: Vystavte stopku letošním úmorným vedrům

Léta jsou stále více horká a už i v různých facebookových skupinách si lidé píší o tom, ve které části republiky aktuálně prší, aby se alespoň virtuálně osvěžili. Činí tak možná i proto, že jsou přesvědčení o neskutečné nákladnosti zapuštěných bazénů. Pokud vás aktuální srpnové počasí taky zlobí, nepřestávejte číst. V následujících řádcích vám totiž představíme bazény společnosti Rentmil, které rozhodně nejsou nijak extrémně drahé a vybrat si mezi nimi lze jak levné, tak luxusní varianty.

Bazén se zastřešením

Kvalita materiálu na prvním místě

V první řadě je zapotřebí upozornit na materiál, z něhož jsou zapuštěné bazény od společnosti Rentmil vyráběny. Jedná se o jakostní německý plast Polystone P, jehož výrobcem je společnost Röchling. Mezi jeho hlavní přednosti patří především odolnost vůči mechanickému poškození i vlivům počasí. Bez problémů odolá také neustálému vystavení UV záření. Samozřejmostí je i rezistence vůči chemii. Cenově se tyto bazény dostanou pod sklolaminátové i fóliové. Parametrově jsou přitom srovnatelné.

Myslete i na zdánlivé detaily

Zapuštěné bazény předčí klasické nadzemní v mnohém. Vynikající jsou především tím, že do zahrady dokonale padnou. Snadný vstup do vody si budou chválit jak malé děti, tak i starší méně pohybliví lidé. Bez problémů navíc bazén vybavíte kvalitním zastřešením, jež vám prodlouží koupací sezonu až na dlouhých 6 měsíců. Při vývoji současného počasí se může jednat i o mnohem delší interval. Pokud budete chtít, aby byl bazén dominantní, není potíž vybrat si i vysoké zastřešení.

Bazén se zastřešením

Veškeré doplňky a příslušenství samozřejmostí

Vyberete-li si některý z modelů od společnosti Rentmil, budete mít samozřejmě k dispozici i veškeré kompatibilní příslušenství. Zmiňovaná společnost nabízí také kompletní montáž bazénů. Obrátit se na ni můžete i s prosbou o radu. Ostatně podívejte se sami na www.rentmil.cz a prohlédněte si aktuální nabídku bazénů a bazénových setů.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Alžběta Odpovědět

    Pro bazén jsme se rozhodli loni a letos v létě ho využívali naplno. I teď se ještě koupeme. Máme ho od bazeny.cz a výběru nelitujeme. Všechno funguje a stále vypadá jako nové.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *