Dřevostavba

Moderní dřevostavba: Vyberte si z mnoha typových projektů

Rozhodujete se pro realizaci nového bydlení? Pokud ano, určitě jako první promýšlíte, z jakého matriálu bude váš nový domek postavený. Mnozí lidé jsou stále zarytými zastánci cihlových objektů, nicméně mnohem častěji se dnes prosazují dřevostavby. Nepatříte-li mezi takovouto skupinu vyznavačů tradičního způsobu výstavby, není důvod, proč si dřevostavbu nenechat postavit. Vyznačuje se spoustou výhod. My se na ně zaměříme v následujících řádcích a samozřejmě doporučíme i společnost mající s výstavbou takovýchto objektů dlouholeté zkušenosti.

Dřevostavba nemusí být roubenka!

I v současnosti ve společnosti panuje mýtus o tom, že dřevostavba je v podstatě roubenka stojící většinou někde u lesa. Ano, roubenka je skutečně stavba ze dřeva, jedná se ovšem nejčastěji o kulatinu anebo klasické trámy a celý dům má v podstatě dřevěný vzhled. Moderní dřevostavby jsou také postaveny z masivního dřeva, nicméně mají z něj pouze konstrukci, maximálně komponenty ve zdech. Jinak je fakticky vzhledově od standardních zděných domků nemáte šanci rozeznat.

Výhody moderních dřevostaveb

Hlavních předností dřevostaveb bychom našli hned několik. My vypíchneme jen některé z nich. Ta hlavní spočívá v maximální rychlosti výstavby. Domek může být hotový v řádu několika týdnů. Výborné jsou typové projekty dřevostaveb skrze maximálně funkční řešení interiéru. V případě potřeby si samozřejmě lze ve spolupráci s danou firmou změnit dispozice. Dřevo se vyznačuje vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Mnohé dřevěné domy jsou dokonce pasivní.

Vyberte si z mnoha typových projektů

Pokud se chcete podívat na několik druhů typových dřevostaveb, máte možnost na webu www.pilamartinice.cz. Společnost PILA MARTINICE s.r.o. nabízí spousty alternativ typových dřevěných domků. Firma působící úspěšně na trhu již od roku 1997 staví mimo jiné také třeba haly, stáje a mnohé ostatní objekty.

Zdroj obrázku: pilamartinice.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *