Zapuštěný bazén

Zapuštěný bazén na zahradě vám prodlouží koupací sezonu

Poslední horké dny se pomalu chýlí ke svému konci a totéž platí o letošní koupací sezoně. Alespoň v případě, že nemáte zapuštěný bazén opatřený kvalitním zastřešením. Právě díky tomuto kompletu si můžete příjemnou dobu ve vodě prodloužit, a to klidně i o několik týdnů. Že by vás něco takového určitě zajímalo? Jste na správné adrese. Zaměříme se totiž na moderní zapuštěné bazény společnosti Rentmil, které se mohou stát ozdobou vašeho exteriéru, kde se navíc budete cítit skvěle.

Zapuštěný bazén

Zdroj obrázku: rentmil.cz

Vysoce kvalitní materiál jako základ

Firma Rentmil se zároveň zabývá i výrobou bazénů, takže si plně uvědomuje, že jejich základem musí být vysoce jakostní materiál. Tím je německý odolný plast Polystone P od společnosti Röchling. Bez problémů zvládne jak dlouhodobé vystavení UV záření, tak i jakékoli povětrnostní vlivy a v neposlední řadě i nebezpečí mechanického poškození. Samozřejmostí je jeho rezistence vůči chemii, která se standardně používá pro úpravu vody. Plast je zkrátka vynikající volbou v poměru ceny ke kvalitě.

Dokonalý vzhled i se zastřešením

Moderní luxusní zapuštěné bazény se vyznačují zcela inovativním vzhledem, který dokáže skvěle dotvořit elegantní bazénové zastřešení na míru. Koupací sezona díky němu bude prodloužena až na 6 měsíců a nemusíte se obávat ani o bezpečnost vašich dětí a domácích mazlíčků. Vstup do bazénu je pozvolný, což ocení jak osoby se sníženou pohyblivostí, tak i nejmenší.

Zapuštěný bazén

Zdroj obrázku: rentmil.cz

Členitý terén není překážkou

Máte strach, že překážkou pro realizaci bazénů na klíč by mohl být členitý terén? U Rentmilu nikoliv. Klidně můžete mít ten váš třeba ve svahu. Volit budete moci i ze spousty barevných variací a tvarů. Jestliže si objednáte svůj vysněný bazén, do pouhých 2 až 4 týdnů si budete moci užívat vodních radovánek! Se zastřešením vás ani zvýšená oblačnost spojená s přeháňkami nevyžene ven!

Zdroj náhledového obrázku: rentmil.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *