Klimatizace

Montáž klimatizace? Spolehněte se na specialisty

Uvažujete o pořízení klimatizace. Není se čemu divit, horké teploty jsou v létě čím dál tím častější a slunečných dní za posledních několik let markantně přibylo. Zejména v bytech, komerčních prostorách a mnohých rodinných domcích je klimatizační jednotka jakousi samozřejmostí, bez které se neobejdeme. Montáž klimatizace je ale často poměrně náročnou záležitostí, a proto by ji měla řešit profesionální firma disponující nejen spoustou zkušeností, ale i certifikáty. Přesně taková je firma Kryoklima, na jejíž služby týkající se prodeje a montáže klimatizací se soustředíme v následujících řádcích.

Váš spolehlivý partner

Společnost Kryoklima nabízí své služby jak v Praze, tak kompletně ve Středočeském kraji. Domluvit se lze ale i individuálně mimo zmiňované lokality. Soustředí se zejména na montáž klimatizací a jejich následný záruční či pozáruční servis. Mimo jiné poskytuje i montáže rekuperačních jednotek a vzduchotechniky. Spolehnout se u ní můžete na maximální profesionalitu, osobní přístup, vysokou kvalitu a rychlost komplexně poskytovaných služeb.

Klimatizace

Zdroj obrázku: kryoklima.cz

Kvalitní klimatizace nejznámějších značek

U klimatizace je velmi důležitá především jejich funkčnost. Zapomínat bychom neměli ani na neotřelý design. Toto vše v sobě splňují klimatizační jednotky těch nejznámějších světových značek. Budeme-li konkrétní, jedná se o výrobce, jako jsou Samsung, LG, Midea či Toshiba. Hodně oblíbené jsou i klimatizace Mitsubishi, Panasonic, Daikin a některé další. I proto si můžete být jisti vynikajícími vlastnostmi všech montovaných zařízení. Důraz je kladen hlavně na ekologičnost a minimální energetickou náročnost klimatizací, která se ve vyúčtování elektřiny stoprocentně pozitivně projeví. Zapomenout nemůžeme ani na moderní design. Optimální logicky je, když se klimatizační jednotka stane nedílnou součástí interiéru, která je vkusná, vhodně umístěná a v podstatě vnitřní uspořádání nijak nenarušuje.

Komplexní montáž klimatizace se vším všudy

Jak již bylo řečeno, nákup a montáž klimatizace je třeba řešit velmi obezřetně. Této skutečnosti si je společnost Kryoklima vědoma, a proto nabízí komplexní služby se vším všudy. Odpovídá tomu logicky i celkový postup při realizaci montáže klimatizačních jednotek. Na počátku si domluvíte schůzku se specialistou společnosti Kryoklima, a to na místě realizace. Budou zjištěny dispozice konkrétního prostoru a vše se bude odvíjet i od požadavků, které budete mít. Seznámíte se funkcemi jednotlivých modelů a i na jejich základě si zvolíte takové jednotky, jež vám budou vyhovovat. Vše bude samozřejmě korespondovat i s přesnými výpočty týkajícími se umístění vnitřní i venkovní jednotky. Když budete domluvení, firma dopraví klimatizační jednotky na místo a provede kompletně celou montáž. Poté již dojde jen ke spuštění celého systému a vy budete podrobně seznámeni s jeho funkcemi. Ovládání je ale u většiny značkových klimatizací ryze intuitivní, takže vše pochopíte ihned.

Venkovní jednotka klimatizace

Zdroj obrázku: kryoklima.cz

Ušetřete v rámci akce Klimatizace pro každého

Firemní motto společnosti Kryoklima zní jasně: Klimatizace pro každého. Přesně takto se jmenuje i speciální akce, pro všechny jsou totiž připraveny akční ceny. Na veškerá zařízení všech značek se vztahuje sleva ve výši 15 až 25 %. Montáže v domácnostech jsou levnější díky 20% slevě na instalaci zařízení. Starobní a invalidní důchodci mají navíc nárok na slevu 1000 Kč. Jste-li držiteli průkazu ZTP nebo ZTP-P, získáte zvýhodnění ve výši 1500 Kč. Slevy platí zkrátka pro každého. Spolehnout se u společnosti Kryoklima můžete navíc na profesionální záruční a pozáruční servis klimatizace. V případě jakékoli poruchy budete mít jistotu, že za krátký okamžik bude vše zase v pořádku.

Zdroj náhledového obrázku: kryoklima.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *