Zápach z koberce odstraníte pomocí hloubkového čištění

Domácí mazlíček, který s vámi žije v domácnosti a ven chodí jen na procházky, přináší svým majitelům kromě radostí také určité starosti. Hlavně se týkají péče o něj a zvýšenou péči vyžaduje i podlaha, pokud je tím domácím mazlíčkem pes. Neustále líná, na jaře o hodně víc, než v průběhu celého roku, a během dne mohou být chlupy všude tam, kde má dovoleno vstoupit. Každodenní vysávání tento problém částečně vyřeší, horší je to se zápachem. Psí sliny a v létě pot, když je mu horko a válí se po kobercích, se dostávají do koberce. I když psa pravidelně sprchujeme, může začít koberec zapáchat a velmi těžko se z něj zápach odstraňuje.

Vy se ale čištěním namáhat nemusíte, vše za vás provedou profesionálové

Stejné je to v případě, že po kobercích chodíte bosýma nohama. V létě se nohy potí, a pokud si je pravidelně nemyjete, mohou se chůzí po venku ušpinit a hlavně děti pak špínu zanášejí do koberce. Nepříjemný zápach se může začít linout z koberce i při chůzi bosýma nohama. Ač tato situace vypadá složitě, řešení je naprosto jednoduché a přitom nikterak pracné. Stačí vzít telefon a zavolat nebo sednout k počítači, mobilu nebo tabletu a napsat email. Společnost Čištění koberců Praha a její pobočka, společnost Čištění koberců Plzeň, jsou připraveny přijmout telefonní hovor nebo odpovědět na poptávku prostřednictvím emailu. Po telefonu se od ochotných pracovníků dozvíte všechny informace, které vás ohledně čištění koberců zajímají a emailem vám mohou jejich pracovníci sdělit předpokládanou cenu za čištění vašich koberců.

Není to čištění ledajaké, ale hloubkové. Společnost Čištění koberců Praha při něm používá přístroj, který dokáže koberec doslova proprat od horních vlasů až do těch nejspodnějších vrstev. Zbaví jej všech nečistot, prachu, částeček psí kůže, pylů, sporů plísní a hlavně nepříjemného zápachu. Po vyčištění koberec příjemně voní a kdo by si myslel, že se čištěním promáčí, je na velkém omylu. Protože čistící přístroj společnosti Čištění koberců Praha pod velkým tlakem odsaje téměř všechen čistící roztok z koberce pryč, zůstane v něm jen trocha vlhkosti, která při příznivých klimatických podmínkách vyschne během několika hodin. Pracovník provádějící čištění vám sdělí, jak dlouho by měl po vyčištění koberec schnout.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *