Ecocity Hostivař

Nové byty v Praze 10

Jestliže hledáte klidnou lokalitu v rámci hlavního města, rozhodně můžete vsadit na Prahu 10. Ta není nijak výrazně vzdálena od centra metropole a dokáže nabídnout klidné a příjemné bydlení se vším všudy. Rozhodně tak stojí za to vsadit na některé známé lokality v rámci tohoto pražského obvodu. Jmenovat můžeme například Strašnice, Vršovice, Dolní Měcholupy a mnohé další. Buďme tedy konkrétnější a na některé známé developerské projekty se soustřeďme poněkud podrobněji. Určitě si to zaslouží…

Developerský projekt Club Ocean

Dva sedmipatrové domy v rámci projektu Club Ocean nabízí velmi zajímavé byty s užitnou plochou pohybující se od 21 do 84 m2. Moderní nové byty Praha 10 v Clubu Ocean jsou dispozičně řazeny od 1+kk do 2+kk. Optimální jsou prakticky pro všechny věkové kategorie singles počínaje a seniory konče. Oba dva domy, tedy Atlantic tower a Pacific tower nabízejí nejen krásný neotřelý design, ale také nádhernou sluneční terasu. Využít budete moci také garážového stání. V blízkosti je kompletní občanská vybavenost včetně možnosti nákupu v obchodním centru Park Hostivař.

Developerský projekt Ekocity Hostivař

V současné době nabízí moc hezké byty Hostivař v rámci projektu Ekocity. Čtyři bytové domy nabízejí více než 550 bytů. Svou velikostí vás určitě byty uspokojí, jelikžo si budete moci vybírat i z prostorných bytů o ploše 117 m2. Dispozičně jsou členěny od 1+kk až po 4+kk. Uspokojit tak byty mohou mladé páry, seniory anebo klidně i velké rodiny s dětmi. Celý projekt počítá i s podzemním garážovým stáním pro všechny nájemníky. K dispozici jsou i venkovní parkovací místa. Okolí je typická krásnou přírodou okolo přehrady v Hostivaři.

Vybírejte pohodlně byty online

Výbornou volbou při výběru nových bytů je portál bytyprodejpraha.cz.Právě zde si budete moci pohodlně vyhledat bydlení přesně podle vašich představ. K dispozici jsou zde nejrůznější developerské projekty nacházející se na mnoha místech v hlavním městě.

Zdroj náhledového obrázku: bytyprodejpraha.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *