Nábytek v obývacím pokoji

Zamilujte si svůj konferenční stolek

Při zařizování obývacího pokoje se nejvíce mluví o výběru vhodné sedačky nebo sedací soupravy. To jistě není od věci, přesto existuje kus nábytku, na který náš pohled padne ještě předtím, než se zaměří na posezení nacházející se za ním a tím je konferenční stolek.

Právě konferenční stolek může vytvořit nápaditý a kreativní střed obýváku mnohem lépe než samotná sedací souprava. Jde rovněž o místo velmi důležité. Vždyť právě u něj trávíme své chvíle určené pro odpočinek nebo se setkáváme s ostatními členy rodiny.

Když hraje konferenční stolek sólo

Dobrou zprávou je, že nový konferenční stolek vůbec nemusí odpovídat již pořízenému vybavení vašeho bytu. Velmi dobře se hodí pro tzv. srdcové nákupy, při kterých nakupujete více podle svých pocitů než podle zavedených škatulek a norem. Pravidlo pro nákup konferenčního stolku je jednoduché. Kupte si takový, na který se budete chtít každý den dívat.

Nový stolek – nový styl

Otevřete brány svého bytu eklektickému stylu a vyberte si skutečně jedinečný konferenční stolek, který zaujme na první pohled. Potřebujete obývací pokoj rozzářit? Zaměřte se na konferenční stolky ve veselých barvách. Čistou eleganci a uklidňující dojem pak dodají stolky provedené v černé nebo bílé a přírodní interiér dotvoří stolky s přirozenou půvabnou kresbou dřeva.

Koberec

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Myslete v množném čísle

Nemusíte se omezit jen na jeden kus nábytku. Konferenční stolky v obýváku mohou tvořit také jakési hravé puzzle, které si vždy poskládáte podle aktuálních potřeb. Větší konferenční stolek zastane úlohu jídelního místa pro poklidnou večeři a jeho menší bratříček na kolečkách poslouží pro lenošivé chvíle, při kterých na gauči odpočíváte výhradně v leže nebo poskytne návštěvám sedícím v křesle jejich vlastní komfortní prostor pro občerstvení.

Konferenční stolky v novém kabátě

Chcete-li se inspirovat moderními trendy, můžete vybírat konferenční stolky z masivu se skleněnou deskou nebo doplněné o kovové prvky. Takový stolek vám vydrží dlouhá léta bez ohledu na to, jak velké nároky na něj kladete. Šetří tak vaše finance i životní prostředí.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *