Inteligentní elektroinstalace

Zajistěte si vlastní dům inteligentní elektroinstalací

Při plánování nové stavby i při rekonstrukci vašeho domova myslete na pořízení inteligentní elektroinstalace pro váš chytrý dům. Díky ní se propojí všechny technologie v domě, které koriguje ústřední počítač. Můžete jej ovládat vypínači, otisky prstů, mobilem, přes internet, přes tablet. Přes mobilní aplikace a web můžete na dálku regulovat topení, osvětlení, garáž i žaluzie. Oslovte profesionální firmu, která vám pomůže zorientovat se v nabídce řešení a sestaví vám vše na míru.

Inteligentní elektroinstalace vám poskytne pohodlí při ovládání domácnosti. Může jít o širokou nabídku řešení, od zbudování domácí sítě a datového úložiště, po pořízení domácího kina. Na vašem pozemku elektroinstalace ohlídá plánované zavlažování, fungování hromosvodu na domě a ochranu proti bleskům.

Automatizace se také stane pomocníkem pro celou rodinu, ohlídá spotřebu energie a bezpečnost provozu domácnosti. Pokud zapomenou děti klíče, otevřete jim na dálku dveře, kamerovým systémem je ohlídáte, i když se zdržíte v zaměstnání, nebo na cestě. Můžete si nechat nastavit ovládání zásuvek, získáte tak jistotu, že děti jsou v bezpečí, netráví příliš času na počítači, a zároveň šetříte. Ve svátečních dnech můžete nastavit ovládání vánočního osvětlení, stromečku, dětských vláčků.

Inteligentní elektroinstalace

Podle aktuálního počasí si nastavíte regulaci větrání místností, topení či chlazení. Na dálku ohlídáte teplotu vody v bazénu, či rozmrazení chodníků, dříve než se vydáte do práce. V koupelně si zapnete podlahové vytápění, nebo uzavření oken při špatném počasí. Velmi populární jsou také domácí telefony, či videotelefony, díky nimž jste v kontaktu se svými blízkými.

Navštivte naši firmu, máme pro vás vybavený showroom, kde vám předvedeme ovládání a provoz námi nabízeného řídícího systému. Máme tým zkušených a proškolených zaměstnanců, kteří pro vás na míru vytvoří systém automatizace domácnosti k vaší plné spokojenosti.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *