Inteligentní elektroinstalace

Zajistěte si vlastní dům inteligentní elektroinstalací

Při plánování nové stavby i při rekonstrukci vašeho domova myslete na pořízení inteligentní elektroinstalace pro váš chytrý dům. Díky ní se propojí všechny technologie v domě, které koriguje ústřední počítač. Můžete jej ovládat vypínači, otisky prstů, mobilem, přes internet, přes tablet. Přes mobilní aplikace a web můžete na dálku regulovat topení, osvětlení, garáž i žaluzie. Oslovte profesionální firmu, která vám pomůže zorientovat se v nabídce řešení a sestaví vám vše na míru.

Inteligentní elektroinstalace vám poskytne pohodlí při ovládání domácnosti. Může jít o širokou nabídku řešení, od zbudování domácí sítě a datového úložiště, po pořízení domácího kina. Na vašem pozemku elektroinstalace ohlídá plánované zavlažování, fungování hromosvodu na domě a ochranu proti bleskům.

Automatizace se také stane pomocníkem pro celou rodinu, ohlídá spotřebu energie a bezpečnost provozu domácnosti. Pokud zapomenou děti klíče, otevřete jim na dálku dveře, kamerovým systémem je ohlídáte, i když se zdržíte v zaměstnání, nebo na cestě. Můžete si nechat nastavit ovládání zásuvek, získáte tak jistotu, že děti jsou v bezpečí, netráví příliš času na počítači, a zároveň šetříte. Ve svátečních dnech můžete nastavit ovládání vánočního osvětlení, stromečku, dětských vláčků.

Inteligentní elektroinstalace

Zdroj obrázku: evenix.cz

Podle aktuálního počasí si nastavíte regulaci větrání místností, topení či chlazení. Na dálku ohlídáte teplotu vody v bazénu, či rozmrazení chodníků, dříve než se vydáte do práce. V koupelně si zapnete podlahové vytápění, nebo uzavření oken při špatném počasí. Velmi populární jsou také domácí telefony, či videotelefony, díky nimž jste v kontaktu se svými blízkými.

Navštivte naši firmu, máme pro vás vybavený showroom, kde vám předvedeme ovládání a provoz námi nabízeného řídícího systému. Máme tým zkušených a proškolených zaměstnanců, kteří pro vás na míru vytvoří systém automatizace domácnosti k vaší plné spokojenosti.

Zdroj náhledového obrázku: evenix.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *