Nadměrná přeprava

Jak na zajištění nadrozměrné přepravy pro vaši stavbu

Rozhodli jste se pro stavbu rodinného domu, firemního areálu nebo bytovky? Ať už je vaše situace jakákoli, stoprocentně budete potřebovat převoz věcí, jež budou nadrozměrné. Na mysli máme aktuálně třeba bagry, rypadla či jinou techniku. Především na velkou stavbu je zapotřebí dostat obrovské konstrukce určené pro její skelet. To samé platí i o střeše. Ta vyžaduje přítomnost bytelných a dlouhých trámů. Zapomenout přitom nemůžeme ani na spousty střešní krytiny, případně dlažby okolo objektu. Ať už potřebujete cokoli, musíte si zajistit nadrozměrnou přepravu. Oč se vlastně jedná a jak ji vybírat?

Nadměrná přeprava

Zdroj obrázku: easylogistics.eu

Co je nadrozměrná přeprava?

Jinými slovy, jaké jsou rozměry takto objemné přepravy? Obecně řečeno, nadrozměrná přeprava v podstatě vzniká vždy, když jsou překročeny standardní limity rozměrů přepravovaného materiálu. Tyto standardní rozměry jsou konkrétně stanovené na 16,5 m délky, 2,5 m šířky a 4 m celkové výšky. Kompletní hmotnost soupravy činí 48 t. Veškeré kamiony, návěsy, valníky a přeprava nákladů přesahující tento limit jsou považovány za nadrozměrné.

Obraťte se na specialisty s moderním vozovým parkem

Přeprava nadrozměrných zásilek svépomocí je pochopitelně velkým riskem, jelikož nemusíte mít potřebná povolení, atesty a licence. Tím pádem se vystavujete riziku pokutování a případně zastavení samotné přepravy. V každém případě se obraťte se profesionály, kteří mají ve svém vozovém parku různé typy automobilů a příslušenství. Naším tipem je nadrozměrná doprava od společnosti Easy Logistics. Ta mimo jiné disponuje auty značky Volvo, portálovými návěsy značek Broshius, Faymonville a Schwarzmüller.

Nadměrná přeprava

Zdroj obrázku: easylogistics.eu

S Easy Logistics to zvládnete

Je váš náklad opravdu nadrozměrný a vy máte strach, že ho nedokážete transportovat na místo? Nemusíte! Jakákoli nadměrná přeprava je pro specialisty z Easy Logistics hračkou. Zvládnou odvézt výrobky o délce až 22 m, jejich šířka může činit v maximu 6 m. Výška je v zahraničí stanovena maximálně na 4,5 m, v tuzemsku jde o rozměr o něco vyšší.

Zdroj náhledového obrázku: easylogistics.eu

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *