Zajímavé tipy na bydlení v Praze

Žít v hlavním městě nemusí být pouze otázkou koupě starého bytu někde poblíž centra metropole. Moderní bydlení v Praze je dnes moderní spíše v podobě života na periferii. Dostupnost centra je díky hromadné dopravě naprosto optimální, takže si budete moci být jisti tím, že budete mít klid na svůj soukromý život a zároveň se budete moci dostat rychle a efektivně do zaměstnání, kde si vyděláte dostatečné množství peněz. Podívejme se tedy na některé možnosti bydlení v hlavním městě.

Bydlení v Praze 5

Městská část Praha 5 se nabízí hned několik projektů, v jejichž rámci můžete najít stylové bydlení za rozumné peníze. Zejména v údolí Motolského potoka je krásné zázemí pro život. Z populárních čtvrtí jmenujme například Košíře, Západní Město anebo Smíchov. Moderní novostavby budiž tohoto tvrzení jasným dokladem. Výbornou volbou j třeba Residence Výhledová s panoramatickými výhledy do okolí. Moc hezký je ale i projekt Barrandov Hills. Ten je ryze uzavřený a bydlení zde je skutečně na luxusní úrovni. Ostatně podívat se můžete zde.

Zličín a jeho možnosti

Luxus přinášejí i moderní byty Zličín. Ty se nacházejí v severozápadním cípu Prahy 5. Když se na Zličín podíváme zblízka, tak zjistíme, že právě tady leží několik ryze přírodních lokalit. Jen venkovská čtvrť Sobín mluví jasně za své. Občanská vybavenost je zastoupena celkem 3 velkými obchodními centry. Samozřejmostí je i blízkost školy, školky a lékařského střediska.

Bytové projekty v Praze 4

Momentálně nabízí moc hezké novostavby Praha 4. V této městské části je na vynikající úrovni hlavně občanská vybavenost. Nachází se tady také hodně zelených ploch. Z nejznámějších developerských projektů uvádíme například Rezidenci Oktagon anebo Byty Psárská. Nadstandard přinášejí také Michelské zahrady. Tento jedinečný komplex s výhledem na město je designově unikátní.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *