Kvalitní bydlení v rámci projektu Nové Chabry

Moderní bydlení si člověk může najít v mnohých částech České republiky. Jako nejvhodnější se jeví především hlavní město Praha. Právě tady budete moci bydlet bez větších komplikací pohodlně v luxusním provedení. Podívejme se tedy na projekt Nové Chabry a na bydlení v jeho prostorách. Zcela jistě se shodneme na tom, že se jedná o příjemné místo nabízející vynikající podmínky pro život.

Klidná a dostupná lokalita

Pohodové bydlení v Praze nabízejí mnohé lokality. Zajímavé jsou třeba byty Břevnov anebo byty v některých dalších lokalitách. Dolní Chabry jsou vynikající hlavně v tom, že leží přímo u dvou přírodních parků, jimiž jsou Ladví a Draháň. Vybrat si zde můžete z celkem čtyř bytových komplexů, které vypadají moc hezky. Je jasné, že podobné bydlení může nabídnout i Praha 6, nicméně projekt Dolní Chabry je z hlediska svého provedení jedinečný.

Dispoziční možnosti bytů

Momentálně nové byty Dolní Chabry nabízejí hned v několika podobách. Vybrat si můžete z celkem 88 bytových jednotek dispozičně od 2+kk až po 4+kk. Celková rozloha bytů začíná na 39m2 a končí na 100 m2. Samozřejmostí jsou u těchto bytů mimo jiné také sklepní kóje a garážová stání. K bytům patří i předzahrádky a balkóny, na nichž můžete trávit volný čas třeba grilováním.

Užívejte si nadstandardu

Pokud zvolíte byty Dejvice anebo právě Dolní Chabry, můžete si užívat dokonalého luxusního bydlení. Nejen, že jsou komplexy postaveny z těch nejmodernějších materiálů, ale nabízejí i možnost trávení volného času vás i vašich dětí. Jsou neustále hlídány. Není se tak nutné obávat vniku nezvaných osob, které by mohly narušit prostor. Bytovou jednotku si budete moci přímo vybavit k obrazu svému, takže se budete uvnitř cítit skutečně příjemně. Za solidní peníze budete mít perfektní bydlení.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *