kuřácká kabina

Kuřácká kabina pomůže uspokojit kuřácké potřeby

Pokud patříte mezi kuřáky, pak zcela určitě oceníte každé místo, kde si můžete svou oblíbenou cigaretku zapálit. V domácím prostředí tak většinou učinit nemůžete, jelikož doma nechcete mít určitě pach od cigaretového kouře. Venku na zahradě klidně můžete. Co ovšem takové veřejné prostory? Tady je kouření většinou plně zakázáno a není možné si zapálit na drtivé většině míst. Výjimku tvoří kuřácké kabiny, které se instalují do mnohých veřejných míst. Podívejme se tedy na vlastnosti a vůbec podobu kuřáckých kabin.

Kvalitní odsávání jako základ

Nejdůležitější vlastností jakékoli kuřácké kabiny musí být jednoznačně kvalitní odsávání kouře. V případě, že by odsávání plně absentovalo, dojde logicky k tomu, že kouř půjde kamkoli do okolí a bude obtěžovat ostatní lidi. Odsávání může být řešeno naprosto komplexně a může být součástí celého systému chlazení anebo naopak vytápění.

Design kuřácké kabiny

Poměrně žádoucí je u kuřácké kabiny i to, aby vypadala hezky. Mnohé kabiny jsou doslova odpudivé a připomínají kouření v nějaké unimo buňce. Požitek z něj máte minimální a můžete se spolehnout i na to, že budete muset kouřit velmi rychle, jelikož bude uvnitř zima. Optimální volbou jsou ryze moderní kuřácké kabiny, které obsahují stylové posezení včetně stolu s integrovanými popelníky a dalšími vymoženostmi.

Prosvětlený prostor

Hodně důležitá je u jakékoli kuřácké kabiny také světelná orientace. V případě, že je v kabině nedostatečné množství světla, můžete se spolehnout na to, že se v ní nebudete cítit zrovna dvakrát příjemně. Naopak při dokonalém prosvětlení se budete v kabině cítit příjemně a zakouříte si tak, jak potřebujete. Kuřácké potřeby dýmky a fajfky s sebou a vyrazte do moderní kuřácké kabiny, která bude představovat oázu v jinak rušném prostředí.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *