Airbi Fresch

Skvělý vzduch v interiéru s čističkou Airbi Fresh

Kde jinde bychom chtěli dýchat čerstvý vzduch než v místě, kde se nacházíme nejčastěji. V domácnosti lze zaznamenat celou řadu pachů a v průběhu roku také hodně těžký vzduch. Zajistit si pohodlné dýchání můžete s kvalitní čističkou vzduchu Airbi Fresh. Právě na ni se v následujícím textu soustředíme a poukážeme si na její hlavní výhody. O tom, že je těchto plusů hned celá řada, se stoprocentně přesvědčíme…

Airbi Fresch 1

Zdroj obrázku: vzdusin.cz

Efektivní spojení několika funkcí

Airbi Fresh patří mezi skvěle vybavené čističky vzduchu. Výborné je především to, že se v jejím těle perfektně doplňují vzduchové filtry spolu s funkcí UV lampy. Společnými silami tak dokážou doslova zacvičit jak s prašností. Tak i s dalšími látkami, jež mohou způsobovat alergické reakce. Viry a bakterie zkrátka nemají šanci. Vynikající je i integrovaný pachový senzor, díky kterému bude čerstvý vzduch v interiéru pečlivě hlídán.

Až tři provozní režimy

Právě zmiňovaný senzor dodává potřebné informace do ovládací jednotky. Vy jako uživatel máte možnost volit mezi třemi provozními režimy. Tím prvním je manuální, který je řešen vyloženě uživatelem dle jeho momentální potřeby. Časovač umožňuje zapnout určitý mód na konkrétní dobu. Vše lze řešit ale i senzoricky na základě uvážení samotného přístroje. Jinak se model Airbi Fresh vyznačuje i velmi silným ventilátorem, takže dosahuje výkonu až 198 m³. Bez potíží tak obslouží místnost o celkové výměře 100 m³. Když budete potřebovat čistit vzduch ve větších halách, pak je optimální model Airbi Pure.

Nakupte výhodně

Koupit si Airbi Fresh a další modely můžete výhodně v eshopu www.vzdusin.cz. Momentálně se k tomuto modelu vztahuje akce, kdy při jeho koupi obdržíte zdarma zvlhčovač vzduchu Airbi MIST. Tato sada dokáže se vzduchem i v opravdu zatuchlém interiéru doslova divy.

Zdroj náhledového obrázku: vzdusin.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *