Párty stan

Zahradní párty stan jako rychlé zastřešení prostoru

Těšíte se na léto a zároveň se obáváte všudypřítomného sluníčka a neskutečného vedra? Může tomu tak být. Alespoň v případě, když na vaší zahradě neexistuje kousek stínu. Stoprocentně jste již uvažovali o efektivním zastřešení vybraného prostoru, nicméně s největší pravděpodobností jste se zasekli na příliš vysoké ceně. Ano, moderní pergoly, markýzy a jiné druhy zastínění rozhodně nejsou nejlevnějšími záležitostmi. I proto se vyplatí vsadit na maximálně ekonomickou variantu, kterou představují zahradní stany. Že nejsou dostatečně prostorné, odolné a nenabídnou potřebný komfort? To všechno jsou jen mýty…

Párty stan Stilista

Zdroj obrázku: t-zbozi.cz

Počasí se nemusíte obávat

Ať už máte strach z deště, nebo ze silného slunečního svitu, případně větru, můžete hodit obavy stranou. Moderní zahradní párty stany jsou vybaveny bytelnou konstrukcí, jež je schopna ustát jakoukoli nepřízeň, kterou si matka příroda momentálně vymyslí. Vysoce kvalitní kovové trubky umí ustát poměrně silný vítr stejně jako samotná látka i nějaké ty dešťové kapky. Zvolíte-li navíc nepromokavou variantu s bočnicemi, můžete pořádat párty i za delší přeháňky.

Zahradní párty stany nabídnou velký krytý prostor

A celková rozloha párty stanu? Záleží pouze a jenom na vás samotných. Pokud spíše uvažujete o menším zastřešení, vyplatí se zahradní párty stany 3×3 m. Není ale problém sehnat klidně i velké modely o velikosti kupříkladu 10×12 m. Všechno se odvíjí pouze od celkového vyhrazeného místa na vaší zahradě určeného pro pořádání posezení.

Párty stan střecha

Zdroj obrázku: t-zbozi.cz

Moderní nůžkové stany

Velmi oblíbené jsou zejména nůžkové stany. Jejich hlavní předností je jednoduchost stavění a rozložení. Jestliže spíše prahnete po designu, pak se vyplatí zvolit zahradní altánky. Ty dokážou barevnými variacemi a netradičními tvary zaujmout na první pohled. Zahradní párty tak může vypuknout, i když bude příliš horko nebo naopak sprchne.

Zdroj náhledového obrázku: t-zbozi.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *