Povlečení mikroflanel

Mikroplyš a mikroflanel: Povlečení, které v chladných dnech zahřeje

Uvažujete o nákupu nového povlečení, které bude maximálně příjemné na dotek, stylové a komfortní z pohledu údržby? Pak vsaďte na mikroplyš nebo mikroflanel. Tyto látky se hodí především pro poměrně chladné dny, jež nás bezesporu s příchodem jara čekají. Spousta domácností totiž vypíná v rámci úspor ústřední plynové vytápění a vše řeší pouze přitopením v krbových kamnech či krbu. Právě proto se na mikroflanelové a mikroplyšové povlečení soustředíme podrobněji v následujících řádcích.

Povlečení mikroflanel

Synonymum pro příjemné teplo

Jakou roli hrají v případě povlečení mikroplyš a mikroflanel? Jednoznačnou předností jsou u nich jejich termoregulační vlastnosti. Prostě umí nakumulovat teplo, čímž přispívají k maximálnímu tepelnému komfortu. Spánek se tak stává pohodlnějším i v době, kde je okolo vás cítit nepříjemný chlad. Pokud zvolíte i u prostěradla mikroplyš, teplo se ještě znásobí. Spolehnout se u těchto materiálů lze i na jednoduchou údržbu, jelikož po vyprání velmi rychle schnou.

Oba materiály si lze splést

Nasnadě je také otázka, zdali volit spíše mikroplyš, nebo mikroflanel. Existují mezi nimi vůbec nějaké rozdíly? Na pohled se podaří rozeznat obě látky jen velmi složitě a často to nedokáže ani odborník. Na dotek už je ale situace jiná. Mikroplyš je znatelně jemnější, a to především díky zvýšené hustotě chloupků. Díky ní se vyznačuje vyšší hřejivostí.

Povlečení mikroflanel

Spousta barev, vzorů a odstínů

Obrovským plusem obou materiálů je fakt, že nabízí pestrou paletu nejrůznějších barevných odstínů a vzorů. Líbí se vám květiny, geometrické obrazce, imitace noční oblohy s měsícem? Máte mít přesně takový motiv, který si přejete! Navíc můžete získat v rámci akce povlečení mikroplyš nejlevnější, a ušetřit tak nemalé finanční prostředky. Podívejte se na nabídku eshopu Rodinnebaleni.cz a určitě si vyberete.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *