měď

Využijte výhodný výkup mědi

Měď je fakticky jedním z nejdražších kovů, který se běžně používá ve stavebnictví. Na mnohých domech můžeme vidět měděné rýny a okapy. Stejně tak je měď součástí elektroinstalace. Právě ta mnohdy zůstává v domácnostech anebo ve firmách v podobě různých zbytků a odřezků. Pokud je máte doma i vy, bylo by absolutně zbytečné je vyhazovat. Vždyť měď můžete naprosto skvěle zpeněžit! Že nevíte, kde je nejbližší výkup? Nevadí. Rádi vám poradíme.

Volte nejvyšší ceny

Pokud chcete najít opravdu vysoké ceny za výkup mědi, pak je výbornou volbou web vykupmedi.cz. Právě tady najdete kompletní ceník výkupu tohoto drahého kovu ve všech podobách. Výkup mědi tak bude skutečně výhodný a vy na svých zbytcích vyděláte zajímavé finanční částky. Vaši měď si budete moci nechat i přímo nezávazně nacenit. Porovnány budou ceny mědi zde a u dalších výkupů. Budete tak mít jistotu skutečně férové nabídky a nízké ceny.

Výkup surové mědi

Klasická surová měď, která je zbavena všech zbytků kabelů a nečistot, je pochopitelně ve výkupu ceněna nejvíce. Dostat se můžete u CU lesklého drátu až na solidních 133 korun za kg. U staršího opalovaného drátu je to o 10 korun méně. Velmi drahý je i měděný granulát, který bývá mnohdy opomíjen, a spotřebitelé si myslí, že jej nelze vykoupit. Opak je přitom pravdou.

Výkup kabelů

Máte-li doma starší nebo nové kabely, které jsou ještě obalené plastem, pak je můžete pro výkup použít také. Máte v podstatě dvě možnosti. Tou první je vlastní odstranění plastu doma. Jestliže ale nechcete tuto pracnou proceduru absolvovat, pak se vyplatí nechat si kabely separovat. Celý proces přitom probíhá za dohledu kamer, takže si vše můžete pohodlně ověřit přímo z vlastního domova. Takovýto výkup kabelů se vám bezesporu vyplatí také, jelikož ceny jsou i přesto poměrně vysoké.

Zdroj náhledového obrázku: vykupmedi.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *