Hrnec Morphy Richards

Hrnec na rýži Morphy Richards

Hrnec na rýži Morphy Richards Cooker 48747 patří mezi pozoruhodné kuchyňské pomocníky, které jsou určeny nejen pro přípravu rýže, ale také těstovin. Pokud chcete mít něco více, než jsou obyčejné rýžovary, pak není problém tento hrnec zvolit. Rozhodně si díky němu pochutnáte na zcela jedinečné rýži, která bude uvařena úplně jinak, než by tomu bylo při tradiční úpravě ve standardním hrnci s vodou. Buďme ale poněkud konkrétnější a podívejme se na služby tohoto rýžovaru podrobněji. Rozhodně se tak dostaneme jak k jeho kladům, tak i záporům.

Kompaktní rozměry

Prvním zajímavým plusem tohoto hrnce jsou jeho vcelku kompaktní rozměry. Nejedná se rozhodně o nějakou velkou bednu, která by vám doma měla výrazně zavazet. Hrnec na rýži Morphy Richards Cooker 48747 má rozměry 250×340×275mm, přičemž jeho hmotnost činí příjemných 2516 g. I hospodyňka nemající více síly jej bez potíží vezme a položí přímo na místo určení tam, kde je momentálně zapotřebí.

Hlavní výhody parního hrnce

Určitě není od věci uvést si některé výhody, které tento hrnec má. Pro přehlednost je opět uvádíme přímo v bodech, abyste si mohli udělat přehled o tom, co vlastně model Morphy Richards Cooker 48747 dokáže.

–          vaření rýže a těstovin se stane hračkou

–          disponuje vnitřním silikonovým víkem pro těstoviny

–          tepelně izolovaná madla

–          podsvícený spínač

–          skleněné víko, v němž je integrován

–          objem 1,8 l

–          celkový příkon 700 W

–          nepřilnavý povrch

Pozor na správnou přípravu rýže

Určitě je třeba říct, že ani tento elektrický hrnec na rýži není bezedný. Je třeba tak dodržet správný postup z hlediska celkového množství rýže, již v jeho útrobách budete připravovat. Nejmenší porce na vaření rýže je pro 4 osoby. Počítejte tedy s tím, že budete muset určité množství v poměru k vodě dodržet. Před použitím hrnec dokonale umyjte, předejde se tak nepříjemnému tvoření pěny, která je zbytečná a potřebovat ji rozhodně nebudete.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *