Výsuvné markýzy: Elegantní a efektivní zastřešení jakékoli terasy

Ještě stále nemáte kompletně vybudováno posezení u vašeho rodinného domku? Že už mu chybí jen zastřešení? Ano, jeho realizace bývá poměrně nákladná a zdlouhavá. Vždyť větší kryté pergoly je zapotřebí řešit hodně dlouhou dobu předem. Tedy v případě, že nevsadíte na kompaktní a elegantní výsuvné markýzy. Právě u nich můžete zapomenout na dlouhou realizaci spojenou s většími stavebními úpravami. Stejně tak neuberou v interiéru tolik ceněného světla. To ovšem nejsou jediné výhody, o čemž se ostatně přesvědčíte v tomto článku.

Jednoduchá montáž

Zapomeňte na nějaké zdlouhavé stavění konstrukce. Montáž je velmi jednoduchá a markýza se přímo kotví ke konstrukci objektu. Tradičně se jedná o obvodové stěny, trámy, případně přesah stěny. Záleží na charakteru a umístění konkrétní nemovitosti. Existuje i speciální kotevní technika, díky které se venkovní markýzy elegantně uchytí na fasádu domu. Žádná další nosná konstrukce není zapotřebí a světlo zvenčí pronikající dovnitř neuberete.

Vysoká odolnost a minimální údržba

Na první pohled uvidíte, že markýza je ukotvená pouze na jedné straně. Žádná nestabilita u ní ale nehrozí. V roztaženém stavu bez problémů přečká i vítr o rychlosti pohybující se kolem 30 až 40 km/hod. Hodně důležité je hlavně to, jak a do čeho je markýza ukotvená. Elektrické variace disponují silným elektromotorem s větrným čidlem, jež celou konstrukci i opláštění ochrání. Pokud si vyberete markýzu od firmy T-shade, údržba je fakticky minimální. Zastínění se vyznačuje velmi odolnou látkou vůči venkovním vlivům. Nečistoty se do látky nevsáknou, ale hladce po ní sklouznou, mají tzv. samočistící efekt. Samozřejmostí je i záruka na 5 let.

Unikátní design

Tak to se můžete spolehnout. U modelů od T-shade si budete moci vybírat ze stovek nejrůznějších barevných variací. Přesně si tak markýzu vyladíte s fasádou vašeho domu. Pod některými modely budete moci dokonce sedět i za menšího deště.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *