Vybavení skladů a obchodů: Vsaďte na kvalitní moderní regály

Obchody i sklady patří mezi prostory, které vyžadují maximální pořádek a přehlednost. Pokud se obchodník nevyzná ve svých prostorách, na zákazníka to dojem neudělá a odchází. Také zdlouhavé hledání nejrůznějších věcí ve skladu nepůsobí zrovna ideálně. Právě proto se vyplatí vsadit na kvalitní prodejní regály a stejně tak i variace do skladových prostor. Na obojí se podíváme v následujících řádcích. Nezapomeneme doporučit i prodejce tohoto sortimentu.

Vyberte si správné prodejní regály

Vybavení obchodů je značně specifické a vyžaduje si využití těch správných regálů. Volit je možné hned ze třech typů. Uprostřed prodejny si najdou své místo především gondolové regály, jež jsou oboustranné. Zajímavou volbu představují taktéž rámové regály. Optimální jsou pro obchody mající ve své nabídce smíšené zboží. Typické jsou hlavně supermarkety. Jinak je možné vybírat i přístěnné regály mající univerzální využití. Kotví se ke zdi a vhodné jsou pro všechny druhy prodejen. Před nákupem je nutné promyslet hlavně využití regálu, intervaly jeho výměny a samozřejmě také charakter sortimentu.

Zdroj obrázku: l-ltrade.cz

Spolehlivé skladové regály

Pro sklad jsou vynikající volbou především paletové regály. Při vybavení skladů je vhodné myslet hlavně na nosnost regálů. Zmiňované paletové jsou schopné unést klidně i několik 1000 kilogramů. Lehké skladové regály mají maximální nosnost 250 kilogramů. V potaz je třeba brát i množství skladovaného materiálu, podle kterého se budou regálové systémy koncipovat.

Vsaďte na služby specialisty

Řešení regálových systémů v obchodech i skladech se vyplatí nechat na specializované firmě. Naším tipem je společnost L.L.TRADE s.r.o., jež se přímo na tento sortiment specializuje. Jako jedna z mála dokáže nabídnout komplexní sortiment a služby na míru. Více se dozvíte na www.l-ltrade.cz.

Zdroj náhledového obrázku: l-ltrade.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.