Jak vybrat nábytek do restaurace? Máme pro vás 3 tipy

Restaurace

Rádi byste měli krásnou restauraci, do níž nalákáte co možná nejvíce hostů? V hlavní roli bude samozřejmě volba správného personálu a vybavení. Vybrat správné lidi není vůbec jednoduché. U nábytku se ale také soustřeďte na to, aby celek vypadal opravdu stylově. Když si člověk dá skvělé jídlo v příjemném prostředí, určitě ho to potěší a bude se k vám rád vracet. My vám proto dáme celkem 3 tipy na správné zařízení restaurace.

Preferujte jeden styl

Ujasněte si, v jakém stylu hodláte váš podnik mít. Vsadit můžete třeba na restaurační nábytek v provedení vintage. Hodně oblíbené jsou i rustikální variace. V každém případě se vyplatí jednoduchá elegance. Jestliže máte menší kavárnu, případně malou restauraci se skvělou vyhlášenou domácí kuchyní, rozhodně se vyplatí vintage. Naopak podniky typické atmosférou 60. či 70. let budou preferovat nábytek do restaurace v poněkud usedlejším starším retro stylu. Restaurace ve větších obchodních čtvrtích si budou zakládat na moderní jednoduché eleganci. Tady by se měly snoubit čistota se svěžestí a elegancí.

Nábytek do restaurace

Zdroj obrázku: dublino.cz

Na charakteru nábytku záleží

Prakticky do každého provozu potřebujete klasické židle a stoly. Jednat se může o restauraci, kavárnu, cukrárnu nebo cokoli jiného. Jako hodně oblíbený doplněk se budou hodit také barové židle. U těch dbejte na pohodlné podsedky a bytelnou konstrukci. Jinak se vyplatí především stoly s větší plochou. Tu si vypočítáte podle celkového prostoru restaurace. Do exteriéru volte venkovní nábytek s vyšší odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

Nábytek do restaurace

Zdroj obrázku: dublino.cz

Kuchyně není na očích, ale…

Určitě nezapomeňte ani na gastro nábytek do kuchyně. Ta je sice očím návštěvníků skrytá, nicméně pro efektivní provoz musí být dokonale vybavená. Mimo vhodných úložných prostor jsou zapotřebí konvektomaty, fritézy, grily, pánve a spousta dalšího vybavení. Vše se samozřejmě vyplatí konzultovat s odborníky, kteří mají s vybavováním restauračních provozů dlouholeté zkušenosti. Naším tipem je společnost Dublino.cz.

Zdroj náhledového obrázku: dublino.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.