Nová okna

Výměna oken: Při správném postupu se není čeho obávat

Díváte se na svá stará dřevěná okna a říkáte si, že už je prostě musíte vyměnit? Možná vás k tomu nutí také faktury spojené se spotřebou plynu či elektřiny za vytápění vašeho objektu. V každém případě se výměna oken vyplatí. Obavy z toho, že by se jednalo o zdlouhavou a nepříjemnou záležitost, jsou samozřejmě liché. Tedy v případě, že vsadíte na profesionální společnost. My se na postup při výměně oken podíváme podrobněji.

Konzultace na prvním místě

V první řadě je třeba vše s danou firmou konzultovat. Výměna oken není zrovna nejlevnější záležitost a jakékoli podcenění situace by nemuselo být zrovna příjemné.

Precizní zaměření

Zástupci dané firmy přijedou k vám, zaměří veškerá okna a dveře. V případě potřeby také nabídnou inovativní řešení a mnohá vylepšení.

Nová okna

Zdroj obrázku: jis.cz

Doladění detailů a cenová nabídka

Po zaměření a doladění veškerých detailů budete znát cenu celého projektu a samozřejmě specialisté vyhoví veškerým vašim požadavkům. Důležité bude také potvrzení objednávky z vaší strany.

Montáž na místě a začištění

Když už je vše uzavřeno a domluveno napevno, přichází na řadu montáž oken. Tu provedou specialisté tak, aby okna dokonale padla do stavebních otvorů. Samozřejmostí musí být také začištění oken po výměně. Okna budou vypadat perfektně a okolo nich se nesetkáte s žádnými nečistotami a stavebními zbytky.

Nová okna

Zdroj obrázku: jis.cz

Předání dané zakázky

Vy jako objednavatel výměny oken si vše dokonale projdete a následně se zakázka kompletně předá. Montáž plastových oken tak proběhne doslova jako po másle.

Záruka a servis nejsou samozřejmostí

U mnohých společností bohužel ne. I proto se rozhodně právě na tyto aspekty zeptejte podrobněji.

A na jakou firmu vsadit?

Naším tipem je společnost Okna JIS. Ta za 29 let svého úspěšného působení na trhu dodala už více než 300 000 oken.

Zdroje: https://www.jis.cz/cenova-nabidka/

             https://www.jis.cz/konzultace/

             https://www.jis.cz/zaruka-a-servis/

Zdroj náhledového obrázku: jis.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *