Matrace
29/09/2017
Kategorie: Ložnice, Novinky

Výhody a nevýhody pěnové matrace

Rozhodli jste se pořídit si nové matrace? Přemýšlíte, jaký typ si vybrat? Uvažujte o pěnové matraci? Jestli potřebujte kvalitní matraci za rozumné peníze, pak pěnová matrace je ta správná volba. Nabízí při spánku maximální pohodlí a svojí vysokou elasticitou spolehlivě respektuje křivky vašeho těla.

Pěnová matrace přináší řadu výhod

Pěnové matrace jsou díky svým unikátním vlastnostem a přijatelné ceně nejrozšířenějším druhem matrací. Při jejich výrobě se používá polyuretanová pěna – PU nebo PUR. Díky systému zónování a použitím pěn různých tuhostí nabízí matrace na různých místech různou tuhost a umí se vytvarovat přesně podle vašeho těla.

Pěnové matrace jsou také, na rozdíl od ostatních typů matrací, lehké a dobře se s nimi manipuluje. Další výhodou je i fakt, že velikost matrace lze snadno vyrobit přesně podle vašich potřeb. Pěnové matrace mají však i své nevýhody. Abyste dosáhli jejich maximální životnosti, je důležité správně zvolit parametry matrace dle vaší váhy a vybrat také kvalitní pěnu. Některé typy matrací mohou mít i nižší vzdušnost.

Matrace Jelínek přinesou do vašeho spánku komfort

Pěnová matrace DIANA je vyrobena z kvalitní PUR pěny a má výšku 15 cm. Je opatřena sendvičovou konstrukcí a je možné ji používat oboustranně, s možností výběru tvrdé a měkké strany.
MatraceV nabídce firmy Jelínek dále najdete ekologickou matraci SALOME o výšce 15 cm, i zde je možné zvolit si šířku a délku matrace, a také druh potahového materiálu.

MatraceDalší velmi žádaná matrace do postele je pěnovka ESTER s purovým jádrem a se zónovou profilací. Tloušťka matrace je dokonce 20 cm, a i zde jsou volitelné rozměry a typ potahu. Změnu tvrdosti matrace dosáhnete vkládáním či vyjímáním bukových lamel. V nabídce společnosti Jelínek najdete i další druhy matrací, včetně matrací vyrobených na zakázku.

MatraceMáte chuť se zabořit do pohodlné pěnové matrace a usnout? Tak ještě chvíli posečkejte a kontaktujte rodinnou firmu Jelínek, která na trhu působí již 120 roků a po léta vyrábí špičkový nábytek a velmi kvalitní matrace.

Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.