Ecostavby dřevostavba

Výhodné nízkoenergetické dřevostavby a rodinné pasivní dřevěné domy

Moderní bydlení v rodinném domku vyznačující se minimálními náklady na svůj provoz je ideální volbou pro každého z nás. Pokud si takovýto pohodlný život nechcete pouze donekonečna představovat, ale chtěli byste stavbu svého nového domu realizovat, pak jsou vynikající volbou moderní nízkoenergetické dřevostavby. Jejich stavba je poměrně rychlá, finančně nenáročná a v neposlední řadě se jedná o energeticky velmi výhodné bydlení. Ostatně na hlavně výhody nízkoenergetických dřevostaveb se budeme soustředit. Podíváme se i na možnost realizace vašeho nového bydlení v pasivním dřevěném domku.

Interiér dřevostavby

Ecostavby interiér

Zdroj obrázku: ecostavby.cz

Dřevostavby šetří peníze za vytápění

Hlavní výhodou, kterou dřevěné domy disponují, je bezesporu maximální úspora na vytápění takovéhoto domu. Tepelně izolační vlastnosti dřevostaveb jsou vynikající zejména proto, že plášť domu vykazuje skutečně vysoký tepelný odpor. Tepelně izolační vlastnosti jsou zajištěny existencí trámy o celkové šířce 10,5 cm a dostatečným množstvím minerální vaty. Ta je jednak ekologická a jednak zajistí skvělou izolaci vůči vnějšímu prostředí a pronikání studeného vzduchu do interiéru.

Výstavba dřevostavby

Ecostavby výstavba

Zdroj obrázku: ecostavby.cz

Minimální doba výstavby a jiné výhody dřevostaveb

Velkou výhodou nízkoenergetických dřevostaveb je i fakt, že je možné stavbu realizovat během velmi krátké doby. Tato krátkou stavbu je možné řešit především díky suché stavbě. Pokud budete chtít, pak může být váš projekt realizován klidně i v zimě. Velkou výhodou dřevostaveb je i věší množství interiérového prostoru díky menší síle obvodových stěn. V neposlední řadě nízkoenergetické řevostavby také minimalizují i náklady na svou údržbu.

Moderní a dostupné bydlení pro každého

Cenově nejvýhodnější dřevostavby na trhu nabízí společnost ECOSTAVBY s.r.o. Jedná se o tradičního výrobce dřevostaveb, který působí na tuzemském trhu již od roku 1998. Se stavbou těchto nízkoenergetických domů má tak bohaté zkušenosti. Vybrat si budete moci z mnoha typů dřevostaveb. Půdorysy domů jsou opravdu značně variabilní. Bydlení si tak přesně můžete přizpůsobit potřebám vaší rodiny.

Zdroj náhledového obrázku: ecostavby.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *