Výhledy Střížkov

Výhledy Střížkov nabízí skvělé bydlení v Praze

Moderní developerské projekty v Praze dokážou nabídnout vynikající možnosti bydlení. Stačí se jen podívat na některé, jež jsou již dokončené a vybrat si byt podle vašich představ. My se zaměříme na developerský projekt s příznačným názvem Výhledy Střížkov. Jedné se o velmi zajímavé bydlení, které přináší velké množství výhod. Nepředbíhejme ale a uveďme si je přehledně v následujícím textu.

Osmipodlažní objekt se spoustou bytů

Typické je tento developerský projekt zejména samotnou budovou mající celkem 8 podlaží. V jeho útrobách najdeme spousty bytů. Budeme-li konkrétní, jedná se o 88 klasických bytových jednotek a 55 ateliérových bytů prostornějšího charakteru. Krásné byty Střížkov nabídne v těchto dvou podobách. Zmínit bychom měli i podzemní garážová stání, jež jsou dnes u většiny domů jakýmsi standardem. Velkou předností celého objektu je i ustupující charakter třetího a osmého patra, který nabízí větší množství prostoru pro obrovské terasy.

Architektonický skvost

Krásné nové byty Praha 8 v rámci tohoto developerského projektu jsou typické nejen svým vnitřním uspořádáním, ale i zakomponováním ocelkového konceptu domu. Ten je doslova architektonickým skvostem. Společnost Bertura Industry, a.s. si s tímto projektem dala skutečně velkou práci. Důraz je kladen na vysoce efektivně řešené odhlučnění objektu a také na dokonalost větrácích systémů. Každý byt tak má dostatek soukromí.

Klidná lokalita s maximální občanskou vybaveností

Pomyslné hranice mezi Prahou 8 a Prahou 9 jsou vynikajícím místem pro život. Rozhodně není od věci jmenovat například možnost návštěvy obchodního centra v Letňanech anebo dostupnost lékařů, vzdělávacích institucí a v neposlední řadě i kulturních akcí. Samozřejmostí je i O2 aréna, která se zde nachází. Praha 8 má zkrátka co nabídnout.

Zdroj náhledového obrázku: reby.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *