15/10/2015
Kategorie: Novinky, Tipy a triky

Vyhledání úniku vody

Řešíte problémy s topením a plynem? Trápí Vás únik vody? Potřebujte vyčistit kanalizaci? Rodinná firma Kanalizace Charvát specializovaná na obory instalatérství, topenářství, hledání úniku vody z potrubí a na čištění kanalizace Vám pomůže tyto problémy vyřešit u rodinných domů, novostaveb, ale i větších objektů a při rekonstrukcích.

Opravíme Chrvát

Firma disponuje kvalitním a profesionálním vybavením pro optimální práci v nabízených oborech, ale i činnostech s nimi souvisejících, takže jsme schopni zajistit i pracovníky pro související profese, jakými jsou zedníci, elektrikáři nebo kominíci.

Hlavní příčina úniku vody

Pokud Vám uniká voda, tak zřejmě předchozí topenář odvedl nekvalitní práci při pokládce topení do zdi nebo provedl nekvalitní spoj u podlahového topení. Je možné, že nedodržel správný technologický postup prací, ale také mohl být vadný materiál. Ale i tyto problémy Vám pomůžeme vyřešit pomocí lokalizování skryté závady ve Vašem topném systému, a to bez poškození.

Lokalizace úniku vodyInstalace charvát

Zkušenosti a především detektor prasklého potrubí umožňuje našim pracovníkům vyhledat únik vody a přesně tak určit závadu na rozvodech, a to tak, že není třeba provádět zbytečné kopání. Specializujeme se na detekce úniku vody z podlahového topení, rozvodů vytápění a z vodovodního potrubí, ale zabezpečujeme i nalezené praskliny v kanalizaci a odpadním potrubí, jak v podlaze, stěně, pod dlažbou, tak i pod trávníkem.

1 komentář
  1. dispecink@vodastop.cz'

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.