stojan na toaletní papír

Vybíráme stojan na toaletní papír

Toaletní papír potřebujeme bohužel anebo bohudík všichni a rozhodně není příliš hezké, když se na toaletě povaluje všude možně. Naopak je optimální koupit nějaký vkusný stojan na toaletní papír, který dokáže být jednak funkční a jednak i desénovou součástí jakéhokoli interiéru klasického wc či toalety spojené s koupelnou. V každém případě se podívejte, jaké máte při výběru stojanu na toaletní papír možnosti. O tom, že je možné volit celou řadu různých stojanů, není fakticky vůbec pochyb.

Tyčový stojan na toaletní papír

Jestliže chcete volit na toaletní papír pouhý stojan, pak máte jedinečnou šanci. Stojan je v nerezovém provedení jednak funkční a jednak vypadá moc hezky. Problém ale nastává v případě, že potřebujete odebírat toaletní papír a zbývá již jen jedna jediná role. Ta nejčastěji zůstává u spodní části stojanu a nelze na ni dost dobře dosáhnout. Musíte tak tedy vstávat, což se člověku sedícímu na toaletě příliš nechce.

Nástěnný držák toaletního papíru

Asi nejčastěji si do interiéru lidé pořizují klasický nástěnný držák na toaletní papír. Ten může mít pochopitelně hned několik podob. Zvolit je možné jak robustní nástěnné držáky tohoto typu, tak i pouhou nerezovou malou úchytku. Ta bude vypadat vkusně a také nezabere na zdi nijak výraznou porci prostoru. Rozhodně tak budete mít kvalitní držák na toaletní papír za rozumnou cenu. Tyto jednoduché držáky na toaletní papír jsou nepoměrně levnější.

Zásobník na toaletní papír

Určité možnosti nabízí i plastový zásobník na toaletní papír. Ten je schopen jistě zcela stoprocentně zastat své služby, nicméně v interiéru rodinného domu nevypadá příliš vkusně. Nejčastěji se zásobník na toaletní papír nakupuje do komerčních prostor typu restaurací anebo jiných veřejných místností ne přímo určených k trvalému bydlení.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *