Stříšky nad vchodové dveře

Vchodové dveře jsou jednou z nezbytných součástí každého domu a ať chceme, anebo nikoliv, nejčastěji se stávají tím prvním, co člověka vcházejícího do interiéru zaujme. Pokud jsou vchodové dveře opotřebované a ne příliš vzhledné, pak již na první pohled získáme jakýsi odpor k návštěvě konkrétního domu. I proto je vhodné vchodové dveře co možná nejefektivněji chránit, a to hlavně před deštěm a přílišným slunečním zářením. Ideální volbou jsou stříšky nad vchodové dveře. Ty je možné volit v celé řada variací. Soustřeďme se na ně tedy podrobněji.

Vestavěná stříška nad vchodové dveře

Jestliže stavíte rodinný domek, pak zcela určitě můžete využít služeb klasické vestavné stříšky nad vchodové dveře. Tato stříška je vynikající především proto, že o ni není zapotřebí nijak zbytečně pečovat. Vytvořena je přímo z cihel a vyvedena je ve fasádní barvě. Ideální je volit stříšku, která bude fungovat i jako vstupní místnost do konkrétního interiéru rodinného domu. V každém případě bude takováto stříška nad vchodové dveře vypadat moc hezky a z pohledu údržby s ní nebude žádný problém.

Plastová stříška nad vchodové dveře

Asi nejlevnější záležitostí je v každém případě plastová stříška nad vchodové dveře. Ta se dá sehnat za pouhých několik stovek korun a lze ji upevnit přímo do fasády nad vchodové dveře. Klidně se dá umístit i tehdy když je již okolo domu všechno hotové. Jinak ale není problém integrovat tuto stříšku nad dveře i při samotné stavbě. Výbornou volbou jsou hlavně stříšky z Lexanu, který propouští světlo a dokáže bránit UV záření.

Dřevěné vstupní terasy

Jestliže máte rádi dřevo a součástí vnějšího vzhledu vašeho domu je i dřevěné obložení, pak stojí zato volit právě předsíň z desek. Ta vypadá maximálně naturálně a při vhodném namoření skvěle padne k celkovému vzhledu daného domu.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *