Vybíráme porcelánové hrnky

Porcelánové hrnky jsou většinou nedílnou součástí každé kuchyně. Mnozí lidé nakupují nejčastěji celé sady porcelánových hrnků i s konvičkami a s dalšími doplňky, jež nakonec vcelku vypadají v sadě moc hezky. Koupit se mimo jiné dají i porcelánové misky, jež celou výbavu domácnosti ještě podtrhnou a podpoří. Pokusme se podívat na výběr porcelánových hrnků poněkud blíže, jelikož tyto hrnky si pozornost určitě zaslouží.

Klasické jednobarevné porcelánové hrnky na čaj

Asi nejvíce oblíbené jsou v současnosti jednobarevné hrnky na čaj. Tyto hrnky dokážou designově doslova divy. Patříte-li spíše mezi konzervativnější lidi, pak se určitě s těmito hrnky jako s výbavou domácnosti spokojíte. Jako hrnky na čaj anebo hrnky na kávu poslouží pohodlně. Porcelán se navíc jednoduše umývá a také se při samotném pití nepopálíte, jako je tomu u plechových hrnků. Barevně lze volit jakékoli provedení porcelánového hrnku dle vlastního přání.

Veselé barevné porcelánové hrnky

Jestliže chcete mít lepší náladu, pak si většinou vezmete nějaký vtipný hrnek anebo minimálně hrnek, jenž bude hrát několika barvami. Pokud tak učiníte, rozhodně top nebude krok vedle. Klasikou mezi těmito hrnky jsou především puntíkaté hrnky. Ty vzhledově určitě uchvátí. Patříte-li ale spíše jk vyznavačům lineárních tvarů, pak oceníte především hrnky s proužky.

Potisk hrnků může být různý

Velmi zajímavě vypadají mimo jiné i porcelánové hrnky s potiskem. Ten se stává dnes hodně moderní variantou těchto hrnků. Najít takový hrnek se jménem již není nijak náročné. Nechat si vyrobit lze tento hrnek klidně i na zakázku s kompletně celý jménem a dalšími nápisy. Moc hezky vypadají většinou i hrnky s nějakými vtipnými obrázky. Výjimkou není ani hrnek s fotkou. U toho je jeho majitel jasný hned na první pohled.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *