Gastro zařízení

Vyberte si stylové a spolehlivé gastro zařízení

Zařizujete si novou anebo rekonstruujete stávající restauraci či jídelnu a potřebujete spolehlivé gastro vybavení? Pokud ano, rozhodně byste se měli obrátit na specialisty, kteří jsou schopni nabídnout kvalitní sortiment za výhodné ceny. Naším tipem je Gastrocentrum Písek s.r.o. Právě u této společnosti je k dispozici velké množství nejrůznějších zařizovacích předmětů, které se vám budou určitě hodit pro jakýkoli provoz.

Konvektomat

Tradiční prodejce vybavení pro restaurace a jídelny

Zmiňovaná firma se zabývá prodejem gastronomického zařízení již od roku 2000. V její nabídce jsou modely od českých i zahraničních výrobců. Jestliže s podnikáním začínáte, můžete se na tuto společnost obrátit i při komplexním řešení provozu od projektu až po jeho celkovou finální podobu. Spolehnout se budete moci také na záruční a pozáruční servis vztahující se na všechny výrobky určené pro gastro provozy. Samozřejmostí je i nákup na splátky.

Komplexní sortiment

Z nabídkového portfolia zmiňované společnosti vybíráme například chladicí a mrazicí boxy, bez nichž se žádný provoz neobejde. Dále je třeba zmínit chladicí skříně a vitríny, které si své místo určitě najdou i u vás. Vybírat lze mezi stolními i volně stojícími modely. Mezi další nabízené gastro zařízení se řadí i ta, jež se podílejí přímo na přípravě pokrmů. Typické jsou hlavně indukční vařiče, speciální pánve a spousta dalšího sortimentu potřebného k přípravě jídla. Záleží zkrátka pouze na tom, co všechno budete přímo do vašich prostor potřebovat.

Gastro zařízení

Nové i bazarové zboží

Zdá se vám nákup nových zařizovacích předmětů příliš drahý? Nevadí, zvolit můžete klidně i gastro bazar, který je součástí Gastrocentra Písek s.r.o. K dispozici je zde mnohý již použitý sortiment, který se ale stále vyznačuje vysokou kvalitou a spolehlivostí. Zakoupit si zboží můžete za velmi výhodné ceny.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *