Bazén

Nový bazén dokonale oživí exteriér

Léto už není rozhodně nijak daleko. Pokud se nehodláte jen péct na sluníčku a potřebujete se osvěžit, určitě se vyplatí mít na zahradě či v posezení svůj vlastní bazén. V současné době se nejrůznější prodejci předhánějí v nabídkách, které jsou dle jejich slov nejvýhodnější. Často se ale nejedná o zrovna kvalitní produkty. I proto je vhodné zakoupit bazén přímo od výrobce. Výbornou volbou je společnost Izoplast a.s., jež nabízí různé modely bazénů v Českých Budějovicích a okolí. My se na její nabídku podíváme podrobněji.

Jednoduché nadzemní bazény

Uvažujete-li o tom, že do bazénu nebudete investovat nijak horentní sumy, vyplatí se nadzemní bazény. Mimo nízkou pořizovací cenu se vyznačují i maximální bezpečností koupání pro děti. Ty se do bazénu bez schůdků a bez pomocí dospělého prakticky nedostanou. Nadzemní modely jsou typické také maximálně rychlou montáží trvající minimální dobu. Není navíc zapotřebí ani žádného invazivnějšího zásahu do exteriéru zahradního prostoru.

Bazén

Plastové bazény vydrží skoro navždy

Základem pro jakékoli plastové bazény od zmiňované společnosti je speciální plast, který dokáže odolat nejrůznějším rozmarům počasí. Vyrábí se z plastových desek, jež jsou k sobě svařovány. Díky maximální tvárnosti plastu se setkáme s modely, které budou přesně vyhovovat vašim představám. Může se jednat o oválné typy, anebo také o čtvercové, obdélníkové nebo plastové kruhové bazény. Budete-li chtít, klidně si necháte zkonstruovat model přesně podle vašich představ, aby padl do zahrady na míru.

Fóliové bazény nabídnou jednoduchou údržbu

Chcete-li bazén, který bude výhodný hlavně z hlediska své údržby, vyplatí se některý z fóliových typů. Sestávají se z železobetonové konstrukce, v níž je efektivně integrována fólie. Bazén je možné díky fólii opravit klidně i v momentu, kdy je ještě napuštěný, což se o ostatních typech říct rozhodně nedá.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *