Nábytek Max

Profesionální návrh obývacího pokoje se vyplatí

Obývací pokoj představuje srdce jakéhokoli interiéru. Právě zde totiž nejčastěji odpočíváme, mnohdy pracujeme a vítáme návštěvy. I díky tomuto multifunkčnímu využití je zapotřebí, aby byl interiér obývacího pokoje zcela jedinečný a efektivně řešený. My se soustředíme na možnosti realizace firmou Nábytek Max působící na trhu již od roku 1998. Společnost představuje výhradního zástupce známé rakouské firmy P. Max, která má s výrobou zakázkového nábytku více než 50 let zkušeností. K dispozici budete mít originální produkty za výhodné ceny.

Nábytek Max

Zdroj obrázku: zakazkove-obyvaci-pokoje.cz

Přímo na míru bez kompromisů

Velkým problémem mnohých obývacích pokojů je naprostý nesoulad mezi skříněmi, konferenčním stolkem a dalšími nedílnými součástmi této místnosti. Obývací pokoj postrádá nejen vzdušnost, prostor, ale i funkčnost v podobě zásuvek a úložného prostoru. Moderní obývací pokoje, které jsou realizovány společností Nábytek Max, se vyznačují především provedením přímo na míru profesionálními designéry. Právě oni nejlépe ví, jak by měly všechny jeho součásti vypadat, aby dokonale sloužily a perfektně vypadaly.

Nábytek Max

Zdroj obrázku: zakazkove-obyvaci-pokoje.cz

3D návrh zdarma!

Velmi důležitou roli z hlediska celkové kompozice zařizovacích předmětů hrají precizně řešené návrhy obývacích pokojů. U zmiňované společnosti budete mít 3D návrh zcela zdarma. Podílet se na jeho vzniku samozřejmě budete i vy a můžete si sami modelovat celou situaci. Vše bude lícovat na milimetr přesně a každý prostor bude mít svou specifickou funkci.

Nábytek Max

Zdroj obrázku: zakazkove-obyvaci-pokoje.cz

Z obrovského množství sestav si vyberete

Jestli momentálně váháte, jaký nábytek do obývacího pokoje byste si měli pořídit, máte šanci se inspirovat. Přímo na webových stránkách společnosti Nábytek Max si můžete vybrat z několika stovek designových sestav, které mohou být přizpůsobeny přímo na míru vašemu obývacímu pokoji, který díky novému nábytku získá úplně jiný rozměr.

Zdroj náhledového obrázku: zakazkove-obyvaci-pokoje.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *