Baterie

Vyberte si pohodlně novou baterii do notebooku

Máte-li doma notebook, určitě dáte za pravdu tvrzení, že práce s ním je ideální zejména při vysoké výdrži baterie. Právě ta tvoří jednu z nejdůležitějších součástí každého přístroje. V současné době je možné nakupovat baterie s různou kapacitou a v rozličné kvalitě. Velmi důležité je ovšem především to, abyste koupili skutečně kvalitní a kompatibilní produkt, jenž bude k vašemu notebooku sedět. V následujících řádcích se soustředíme na možnosti výběru a nákupu

Kdy koupit novu baterii

Nákup nové baterie můžete uskutečnit prakticky kdykoli, nicméně většinou se vztahuje ke dvěma základním situacím. Ta první nastane v momentu, kdy budete chtít zvýšit výdrž notebooku. Koupíte si prostě baterii s vyšší kapacitou. Druhým častějším momentem je stav, když notebook již nevydrží dlouhou dobu. Kapacita baterie se rapidně sníží a vy budete moci pracovat pouze několik okamžiků. I přes indikaci plného stavu se již většinou počítač samovolně vypíná.

Vyberte si rychlé řešení

Maximálně rychlé řešení celé situace nabízí společnost Baterieon na stejnojmenném webu. Právě tady si pohodlně zvolíte konkrétní baterii, a to velmi pohodlným způsobem. Stačí jít pole modelu počítače, výrobce a dalších parametrů. Vybráno budete mít za několik okamžiků. Volit budete moci z různých kapacit baterií.

Tolik důležitá kapacita baterie

Když už nakupujete novou baterii, měli byste přihlédnout především k celkovému počtu článků. Standardem jsou čtyři články, jež se používají u úspornějších zařízení. U některých netbooků ale mohou být články pouze 3. Mnohem větší výdrž slibují zařízení s 6 články. Chcete-li mít doma přístroj, který vydrží bez zapojení do sítě maximálně dlouhou dobu, pořiďte si baterii s 9 články. Jinak jakou klasiku dnes představují zejména lithium-polymerové baterie. Nabízí totiž vysokou výdrž za rozumné peníze. To samé se týká i stability baterie. Na rozdíl od některých předchozích modelů nedochází k tomu, že by postupem času nějak rapidně přicházela o svou stávající kapacitu. I díky tomu budete dlouhou dobu při práci dokonale mobilní.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *