30/06/2015
Kategorie: Moderní bydlení, Novinky

Mobilní dům jako ekonomická varianta bydlení

Potřebujete co možná nejlevnější bydlení, které bude nabízet vysoký komfort a minimální náklady? Pokud ano, určitě se vyplatí vsadit na mobilheim. Tento mobilní typ domku se dnes prodává v mnoha variantách. Vybrat si můžete přesně takovou, která vám bude vyhovovat. Klidně jej přitom budete moci využívat celoročně anebo jen na pouhou část roku. V současnosti se dají tyto domy koupit za velmi slušné peníze. Podívejme se tedy na typy hlavní výhody mobilheimu, jejich typy a také na možnost jejich nákupu.cosalt_torino_big

Proč zrovna mobilní domy

Hlavním důvodem proč koupit právě mobilheim je především ekonomické hledisko. Lze jej koupit velmi levně, a navíc vytápění takto malého prostoru nestojí ani zdaleka tolik, jako je tomu u klasických zděných staveb. Obrovskou devízou je také mobilita. Pokud se rozhodnete za pár let, že byste raději bydleli jinde, máte možnost se rychle a levně přestěhovat do míst, kam vás to potáhne. V neposlední řadě je třeba upozornit na maximální komfort. Samozřejmostí jsou zejména plnohodnotné sociální zařízení a prostorný obývací pokoj.

3444_sam_4880800x600

Dispozice dle vašich potřeb

Vynikající je i fakt, že si mobilheimy můžete zakoupit v jakémkoli dispozičním provedení. Potřebujete-li menší dům, vystačíte si s domkem o ploše 24 m2 a dispozičním řešením 2+kk. O stejné ploše, ale se třemi užitnými místnostmi je v nabídce například Mobilheim Stacaravans P55. Mimo obývacího pokoje spojeného s kuchyní nabízí také ložnici se sprchovým koutem a dětský pokoj s dvoupatrovou postelí. Z prostornějších typů vybíráme Mobilheim Cosalt Torino s užitnou plochou 31 m2.

wf_06_big

Ušetřete na nákupu

Budete-li hledat nové mobilní domy, setkáte se s vysokou cenou, a to klidně i okolo 300 až 500 korun. V případě nákupu staršího modelu se budete moci bez větších potíží dostat i k pouhým 130 000 korunám. Na webu celorocnimobilheimy.cz si jednoduše vyberete dům podle jeho dispozic, typu a dalších charakteristik.

2 komentáře
  1. miloslav.popek@tiscali.cz'
  2. klmach@seznam.cz'

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.