Korunní

Vyberte si luxusní byt v Praze

Jestliže momentálně sháníte bydlení v Praze, máte v podstatě nekonečné možnosti. V nabídce najdete opravdu velké množství domů, které nabízejí zajímavé byty s dispozicemi, jež se vám mohou hodit. Výběr vám můžeme usnadnit v následujících řádcích. Nabídneme vám totiž zajímavé tipy na bydlení v hlavním městě. Jednat se bude o krásné byty v lokalitách, v nichž se vám bude žít naprosto pohodlně.

Luxusní bydlení na Vinohradech

Skutečně luxusní byty Praha Vinohrady se nacházejí v místech, které má svůj původní název již od roku 1867. Jedná se tedy o tradiční lokalitu určenou k bydlení. Veškerá občanská vybavenost je samozřejmostí. Ostatně nachází se zde například dvě nejznámější nákupní centra v podobě Paláce Flóra anebo Vinohradského pavilonu. Vyrazit za kulturou můžete do Smetanova divadla anebo do Divadla na Vinohradech. Dopravní dostupnost je zajištěna napojením na dálnice. Dostat se sem můžete pohodlně i metrem do stanice trasy A Flóra.

Byty na VinohradechByty na Vinohradech

Zdroj obrázku: rezidencekorunni.com

Rezidence Korunní

Na pražských Vinohradech se nachází skvělé byty v Rezidenci Korunní. T představuje komplex třech budov. Volit tedy můžete z ateliérového bydlení, klasických dvou či tří pokojových bytů anebo z luxusních nadstandardně řešených jednotek Boulevard, Villa anebo Industrial. Součástí celého komplexu je navíc velký dvůr vybavený lavičkami a posázený velkým množstvím zeleně. Odpočinkovou zónu skvěle doplní i nároží mezi ulicemi Říčanská a Korunní.

Vybírejte s developerských projektů Sekyra Group

Pokud si chcete vybrat bydlení podle vašich představ, rozhodně se podívejte na developerské projekty Sekyra Group. Vybrat i budete moci nejen níže zmiňované projekty, ale klidně i byty v jiných částech Prahy. Jmenovat bychom mohli třeba byty v rámci projektů Smíchov City, Žižkov City, Rohan City a dalších.

Zdroj náhledového obrázku: rezidencekorunni.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *