Okna Macek

Vyberte si kvalitní okna dle vlastních představ

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete své stávající bydlení a potřebujete vybrat spolehlivá okna za rozumnou cenu? Pokud ano, vyplatí se vsadit na spolehlivého dodavatele, který nabízí nejen možnost vysoké úspory, ale i vysokou kvalitu v kombinaci se spoustou dalších výhod. Naším tipem je společnost Okna Macek nabízející pestrou paletu modelů, z nichž si určitě vyberete. Podívejme se tedy na nabídku této firmy podrobněji.

Ukázky- Okna Macek

Zdroj obrázku: oknamacek.cz

Prodejce oken s tradicí

Nová kvalitní okna nejsou levnou záležitostí. Proto byste měli volit tradičního dodavatele. Okna Macek se zabývají prodejem i montáží plastových oken a dveří již od roku 1996. Za celou dobu již došlo k realizaci více než 200 000 zakázek. Jednou z hlavních předností společnosti je největší nabídka oken, dveří a vrat na trhu. Spolehnout se budete moci na vysoce kvalitní pvc profily Veka a Salamander. U dřevěných oken se využívá nejčastěji známá značka Oknolux. Základem hliníkových oken jsou profily Heroal, Cortizo či Mixall. Samozřejmostí jsou i  osvědčené výplně s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi.

Plastové okno- Okna Macek

Zdroj obrázku: oknamacek.cz

Komplexní servis

Jednou z devíz zmiňované společnosti je i fakt, že má po celé České republice celkem 43 poboček. Navštívit můžete kteroukoli z nich a budou se vám ihned věnovat kvalifikovaní pracovníci. Poradíte se nejen ohledně oken, ale můžete si vybírat i z vchodových a balkonových dveří včetně posuvných variant.

Francouzské dveře- Okna Macek

Zdroj obrázku: oknamacek.cz

Cenová nabídka zcela zdarma

Moderní plastová, dřevěná a hliníková okna si můžete nechat nacenit zcela zdarma a v co možná nejkratším termínu. Sami si vyberete typ oken, která vám budou vyhovovat. Mimo bezplatné nacenění budete mít k dispozici v případě volby společnosti Okna Macek i zaměření, dopravu a montáž kompletně zdarma. Rozhodování vám může usnadnit i aktuální katalog firmy plný novinek a inovací v oblasti oken a dveří.

Zdroj náhledového obrázku: oknamacek.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Jiří Urbanovský Odpovědět

    Dobrý den, osobně bych dal vždy přednost plastovým oknům hlavně kvůli údržbě a životnosti. Nic méně je důležité si vybrat kvalitní okna. Pokud o taková okna, která mají vydržet desítky let, někdo bude chtít, měl by požadovat profil třídy A, je to nejtlustší profil. Pokud chcete aby okna držela dobře ve svárech, žádejte aby okna byla vyrobena z prvoplastu. Původ oken by vám měl doložit prodejce. Jen tak se vám dokáže zaručit kvalitu oken a vyhnete se překupníkům, kteří nemohou tak za kvalitu oken ručit. Pohlídejte si, aby jste měli všechny informace o oknech uvedené v kupní smlouvě, aby jste nebyli oklamáni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *