Okna Macek
08/02/2016
Kategorie: Exteriér, Novinky, Okna a dveře

Vyberte si kvalitní okna dle vlastních představ

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete své stávající bydlení a potřebujete vybrat spolehlivá okna za rozumnou cenu? Pokud ano, vyplatí se vsadit na spolehlivého dodavatele, který nabízí nejen možnost vysoké úspory, ale i vysokou kvalitu v kombinaci se spoustou dalších výhod. Naším tipem je společnost Okna Macek nabízející pestrou paletu modelů, z nichž si určitě vyberete. Podívejme se tedy na nabídku této firmy podrobněji.

Ukázky- Okna Macek

Prodejce oken s tradicí

Nová kvalitní okna nejsou levnou záležitostí. Proto byste měli volit tradičního dodavatele. Okna Macek se zabývají prodejem i montáží plastových oken a dveří již od roku 1996. Za celou dobu již došlo k realizaci více než 200 000 zakázek. Jednou z hlavních předností společnosti je největší nabídka oken, dveří a vrat na trhu. Spolehnout se budete moci na vysoce kvalitní pvc profily Veka a Salamander. U dřevěných oken se využívá nejčastěji známá značka Oknolux. Základem hliníkových oken jsou profily Heroal, Cortizo či Mixall. Samozřejmostí jsou i  osvědčené výplně s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi.

Plastové okno- Okna Macek

Komplexní servis

Jednou z devíz zmiňované společnosti je i fakt, že má po celé České republice celkem 43 poboček. Navštívit můžete kteroukoli z nich a budou se vám ihned věnovat kvalifikovaní pracovníci. Poradíte se nejen ohledně oken, ale můžete si vybírat i z vchodových a balkonových dveří včetně posuvných variant.

Francouzské dveře- Okna Macek

Cenová nabídka zcela zdarma

Moderní plastová, dřevěná a hliníková okna si můžete nechat nacenit zcela zdarma a v co možná nejkratším termínu. Sami si vyberete typ oken, která vám budou vyhovovat. Mimo bezplatné nacenění budete mít k dispozici v případě volby společnosti Okna Macek i zaměření, dopravu a montáž kompletně zdarma. Rozhodování vám může usnadnit i aktuální katalog firmy plný novinek a inovací v oblasti oken a dveří.

1 komentář
  1. jiri.urbanovsky@email.cz'

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.