Hypotéka

Výběr hypotéky: Srovnání je prakticky povinností

Bydlení je velmi důležité, což si většina lidí pochopitelně uvědomuje. Ne všichni na stavbu nového domu nebo kompletní rekonstrukci mají dostatek finančních prostředků. Situace reálná, nicméně nikoli neřešitelná. Stačí si pouze zažádat o hypotéku. Jak ale vybrat tu správnou, když na trhu je tolik poskytovatelů? Jednoduše, podle hlavních charakteristik. O jaké se jedná? Na to se soustředíme v následujících řádcích. Mimo jiné také dámě tipy na dvě známé společnosti poskytující výhodné hypoteční úvěry.

Výše úrokové sazby

Hned na počátku se vyplatí prohlédnout si výši úrokové sazby. Právě ta rozhoduje o celkovém přeplatku, který vás bohužel bude čekat. I proto se vyplatí podrobné srovnání hypoték. Právě to jasně poukáže na výši úrokové sazby a na mnohé další detaily. Jmenovat bychom měli především poplatky spojené s poskytnutím půjčky na bydlení. Velmi důležité je znát i splátkový kalendář, dobu splatnosti a fixaci úrokové sazby. Online porovnání hypoték toto všechno bez problémů dokáže prozradit.

Hypotéka Komerční banky

Naším prvním tipem je hypotéka KB. Komerční banka patří mezi stabilní bankovní ústavy v České republice. Nabízí hypotéku, jejíž maximální výše je stanovena na 10 000 000 korun, přičemž minimální výše činí 200 000 korun. Splatnost se u tohoto hypotečního úvěru pohybuje v rozmezí od 5 do 30 let. Úroková sazba je stanovena na 1,99 %. Získáte tak zajímavý úvěr, který nabízí férové podmínky.

Hypotéka České spořitelny

Výbornou volbou je také Česká spořitelna hypotéka. Jedná se o úvěr, s nímž dosáhnete až na 20 000 000 korun. U této půjčky je stanovena poměrně nízká úroková sazba ve výši 1,79 %. Splatnost je totožná, jako tomu bylo u Komerční banky. Spolehnout se také můžete na férové jednání, rychlost vyřízení a spousty dalších výhod.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *