Vířivka Softub

Vířivka Softub: Užívejte si síly bublinek v interiéru i exteriéru

Už se nemůžete dočkat dne, kdy opět navštívíte wellness centrum a naložíte se do vířivky? Možná ano, nicméně můžete zapomenout na soukromí, pohodlí a servis. Často vás také překvapí špinavá vířivá vana, ostatní lidé, hluk a jiné nepříjemnosti. Právě z těchto důvodů se vyplatí koupit si vířivku přímo domů. Rozhodně se nemusí jednat o drahé a pro obyčejné lidi nedostupné modely. Důkazem tohoto tvrzení budiž vířivé vany Softub, jež vám v následujících řádcích představíme.

Patentovaná technologie z USA

Zapomeňte na různé drahé modely, které jsou aktuálním výstřelkem módy. Vířivky Softub patří na trhu ke špičce již více než 30 let. Vždyť první varianta této vany byla vyrobena ve Spojených státech amerických již v roce 1986. V České republice najdeme velké množství realizací.

V čem jsou vířivky Softub inovativní?

Především v materiálu PolyBond. Právě on tvoří samotné tělo vířivé vany a dává jí 3 typické následující vlastnosti.

Komfortní konstrukce

PolyBond pěna je měkká a vnitřní část vany je řešena s důrazem na maximální luxus. Vůbec nezáleží na výšce vaší postavy a budete se cítit uvnitř perfektně. Padne vám zkrátka jako ulitá.

S důrazem na minimální hmotnost

Softub se standardně prodává ve třech provedeních, přičemž prostřední z nich má hmotnost pouhých 30 kg. Kulatý tvar spolu s minimální hmotností zajistí velmi jednoduchý převoz a instalaci vany.

Ekonomický provoz

PolyBond pěna se vyznačuje vynikajícími izolačními vlastnostmi. Ohřev vody zajistí ztrátové teplo jdoucí z motoru. Díky této patentované technologii se průměrné měsíční náklady na provoz pohybují okolo 300 korun. To je ve srovnání s jinými vířivkami úplné minimum.

Hodí se prakticky kamkoli

A kam vířivku Softub umístit? Výborným místem je především terasa. Pokud ji ale budete chtít mít třeba pod pergolou v opačném koutě zahrady, není problém ji jednoduše přenést. Když ji obložíte dřevem, získáte navíc unikátní solitér. Nové modely vířivky jsou designově jedinečné. Mít ji můžete i v interiéru, její provoz je naprosto tichý, takže ji v podstatě ani neuslyšíte.

Zdroj náhledového obrázku: softub.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *