Vinylové podlahy wineo® – výjimečné podlahy

Vinylové podlahy wineo® DESIGNline, to je nejnovější generace podlah, která má jedinečnou vlastnost a tou je pružnost, odolnost dílců a výjimečné dekory. Vize zákazníků o perfektní podlaze jsou velmi snadno překonány, a to podlahami z profi PVC německého výrobce wineo®. Pokud sháníte dokonalou kvalitu a moderní design vinylové podlahy, tak si zde určitě vyberete právě ty, po kterých toužíte.

Vzhled vinylových podlah DESIGNline – lepený způsob

Pokud chcete přeměnit klasický nudný prostor v moderní designový interiér, tak jen za pomoci vinylových podlah. Řada vinylových podlah wineo® DESIGNline nabízí velmi odolné podlahy v lepeném způsobu, které dokonale napodobují vzhled dřeva, kamene nebo travertin.

Vinylové podlaha 1

Vinylové podlahy DESIGNline Connect a LocTec® – zámkový způsob

Pokud si vyberete vinylovou podlahu s rychlou instalací bez lepení, tak si určitě vyberte vinylovou podlahu s patentovaným zámkovým spojem. Při výběru vinylové podlahy DESIGNline Connect, LocTec® v zámkovém provedení změníte Váš prostor ve velmi moderní interiér. V sortimentu značky wineo® DESIGNline jsou vinylové dílce v nejrůznějších formátech včetně té nejlepší kvality.

Kam si pořídit vinylové podlahy wineo®

Vinylové podlahy wineo® jsou velmi vhodné do vlhkých prostor pro podlahové vytápění. Vinylové podlahy wineo® obsahují protiskluzovou vlastnost a jsou velmi odolné. Jsou také voděodolné a antistatické.

Vinylové podlaha 2

Při výběru designových vinylových podlah dostanete:

Příjemné teplo od podlahy, elegantní HI-TECH vzhled, nejvyšší odolnost povrchu vůči poškození a dokonalé pohodlí při pohybování se po povrchu. Získáte také obrovskou odolnost vůči jakékoli vlhkosti a extrémnímu zatížení v komerčních a obchodních prostorech.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *