LED osvětlení

Veřejné solární LED osvětlení a bezdrátový rozhlas zmodernizují vaši obec

Staré osvětlení si již v mnoha obcích a městech žádá výměnu. Též venkovní osvětlení různých objektů či veřejných institucí. Ideálním řešením je solární LED osvětlení. To lze instalovat i v místech, kde není v dosahu připojení k elektrické síti, nebo kde chceme šetřit. Firma JD ROZHLASY s.r.o. dodává a instaluje veřejné LED osvětlení i solární veřejné LED osvětlení. Montuje též bezdrátové rozhlasy a solární multifunkční nabíjecí stanice.

Veřejné LED osvětlení přináší velkou technologickou změnu

Je zejména maximálně úsporné a bezúdržbové. Nejmodernější technologie implementované do zařízení garantují rovněž extrémně dlouhou životnost. Pro veřejné LED osvětlení postačí k napájení 230 V, což stačí pro výkon svítidel od 20 do 70 W, které firma montuje. U osvětlení si lze volit teplotu barvy světla od bílé až po žlutou. Světla jsou též inteligentní a umožňují programování. Firma je schopna dodat osvětlení kompletně, tedy rovněž se sloupy a výložníky. K dodaným svítidlům nabízí záruční i pozáruční servis.

LED osvětlení

Veřejné LED osvětlení: zdroj obrázku ledeos.cz

Slunci za energii neplatíte – nechte si nainstalovat solární veřejné LED osvětlení

Zcela nulové provozní náklady pak má solární LED veřejné osvětlení. Tato světla lze montovat i tam, kde není v dosahu elektrická síť, či je připojení k ní složité. Solární LED osvětlení je zcela bezúdržbové. Obsahuje soumrakové čidlo, které zajišťuje, že se rozsvítí ve správné době. Další inteligentní vlastnost dává svítidlům PIR čidlo, tedy pohybové číslo, jež osvětlení rozsvěcuje a zhasíná podle zaznamenaného pohybu v dosahu osvětlení.

K LED svítidlům značky LEDEOS se vyplatí pořídit výkonné solární panely. Typ 180 Wpp se hodí i do náročných podmínek s menší dostupností slunečního svitu.

LED osvětlení

Veřejné LED osvětlení: zdroj obrázku ledeos.cz

Solární LED osvětlení pro veřejná prostranství však umí ještě více. Kromě soumrakového a PIR čidla může obsahovat též AKU box s akumulátory různé kapacity, sekundární optiky pro zvětšení osvětlované plochy a usměrňování světelného toku, programovatelný GPS modul s nastavením až pěti režimů svícení během 24 hodin, či modul pro kombinovaný provoz baterie/síť. Ke sloupům lze dodávat i speciální doplňky: USB, držák na telefon, WiFi, stojan na kolo či kompresor.

TIP: Jděte s dobou. Instalujte pro občany či turisty solární multifunkční nabíjecí stanici.

Nechte si nainstalovat bezdrátový rozhlas

Staré obecní rozhlasy již nemusí odpovídat potřebám obce. Firma JD ROZHLASY se specializuje rovněž na bezdrátový obecní rozhlas a systém varování obyvatel. AMO, alarm měst a obcí, je novou generací těchto zařízení s jednotným systémem varování a vyrozumění. Společnost vám navrhne vhodné řešení, včetně dodání elektronické sirény a autonomního monitorovacího systému pro zjišťování stavu vodních toků, srážek, či úniku nebezpečných látek, jako je chlór, čpavek a dalších. Firma vám opět zajistí návrh zařízení, jeho montáž i záruční a pozáruční servis.

LED osvětlení: zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *