19/06/2014
Kategorie: Domácnost, Exteriér

Venkovní poštovní schránka a její možnosti

Poštovní schránky jsou nedílnou součástí všech domácností. Není se čemu divit. Nejmodernější online komunikace je sice na maximální úrovni, nicméně i přesto potřebujeme čas od času něco poslat anebo naopak obdržet. Venkovní poštovní schránka se dá sehnat v různých podobách a provedeních. Je jen na každém z nás, pro jakou variantu se rozhodneme. Určitě stojí zato na jednotlivé typy poštovních schránek poukázat a pokusit se najít nějaká kritéria výběru poštovní schránky.

Integrovaná poštovní schránka do sloupku

Pravděpodobně nejmodernější podobu má poštovní schránka, která je integrovaná přímo ve sloupku plotu. Tato schránka na dopisy je ideální především z toho pohledu, že je fakticky neviditelná a nepředstavuje další předmět, který by jinak rušil jednolitý dojem z plotu. Integrované poštovní schránky do plotu nejsou nijak finančně nadměrně zatěžující. Myslet na ně ale musíte ještě předtím, než budete samotný plot stavět. Do již postavených plotů se tato schránka dostává velmi složitě.

Nerezová poštovní schránka

Jestliže chcete opravdu dosáhnout neotřelého vzhledu vašeho plotu, pak stojí zato zvolit nerezovou poštovní schránku. Pokud se zvolí na předměty, jako je poštovní schránka nerez, určitě neprohloupíte. Nerezová poštovní schránka bude vypadat hodně dlouhou dobu moc hezky a její vzhled nebude časem nijak extrémně degradován. Problémem je u této poštovní schránky především její cena. Ta je nepoměrně vyšší, než je tomu u klasických plastových schránek.

Nejlevnější plastová schránka na dopisy

Opravdu nejméně nákladnou poštovní schránkou na dopisy je plastová poštovní schránka. Tato schránka stojí často pouhých několik set korun. (Nejčastěji se dá sehnat i okolo 300 korun.) Plastová schránka sice na první pohled vypadá mnohdy lacině, je ale maximálně odolná. Rozhodně se jedná o lepší volbu, než je tomu s některými klasickými schránkami z kovu, jež jsou pouze potaženy barvou. Tyto schránky od pokoutních prodejců z Asie nestojí za nic a při pouhém malém narušení laku kompletně zreziví!

2 komentáře
  1. potesilovamana@seznam.cz'

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.