Upravte okolí bazénu a použijte dlažbu nejen v dekoru dřeva

Dlažba

Bazén je dominujícím prvkem zahrady, ovšem je nezbytné zaměřit se také na okolní prostředí, aby výsledek působil vskutku uceleně. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, jak vyřešit pochozí plochu u bazénu, stačí se podívat do pestrého produktového portfolia společnosti PRESBETON. Přichází totiž s pestrým programem dlažeb, s nimiž rozhodně neprohloupíte.

V první řadě je nezbytné zdůraznit, že dlažby k bazénu by měly být protiskluzové a odolné vůči vodě. Přece jen, neuhlídáte, aby se na dlažbu nedostala chlorovaná voda z bazénu.

Beton splňuje všechna kritéria

Velké popularitě se v tomto ohledu těší především beton, protože se velice dobře udržuje v čistotě a také je odolný vůči vodě i mechanickému poškození. Betonová dlažba imitace dřeva navíc perfektně zapadne do zahrady jako takové. Beton je cenově dostupný i praktický, dokonce vydrží spoustu let.

DlažbaFoto: Presbeton

Dřevo se do vlhkého prostředí rozhodně nehodí, protože je potom náročnější na údržbu, a proto je ideální alternativou dlažba dekor dřeva, která má strukturovaný povrch, a tím pádem je vyhovující i z hlediska bezpečnosti. Neklouže.

Přírodní dlažba si vás podmaní svou krásou

Další zajímavou možností je přírodní dlažba napodobující různé materiály, například kůru, pražec, trám, pařez i letokruhy. Snadno s takovou dlažbou pokryjete i větší plochy včetně teras a chodníků.

Pokud patříte mezi náročnější klientelu, dlažba travertin je pro vás jako stvořená. Luxusní design vnese do zahrady nový nádech. Jedná se o velkoformátové dlažby buď obdélníkového, nebo čtvercového charakteru.

DlažbaFoto: Presbeton

PRESBETON je dodavatelem různých variant, mezi nimiž je například i kamenná dlažba. Investujte do řešení, které vás nadchne po praktické i estetické stránce. Budete nadmíru spokojení i s kvalitou. Stačí si tedy vybrat to, co se vám nejvíce zamlouvá.

Náhledové foto: Presbeton

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.