Voda

Úprava vody: Víte, co pijete?

Ne každá voda je kvalitní. Ať už ji čerpáte odkudkoli, měli byste mít jistotu, že vašemu zdraví nijak neuškodí. Není od věci nechat si v pravidelných intervalech udělat rozbor vody. Zjistí-li se nějaké obtíže, bude nutné přistoupit k okamžitému řešení. Že nevíte, co byste měli dělat? Nevadí, v následujících řádcích vám poradíme. Stačí pouze kontaktovat společnost G-servis Praha, která zvolí ryze individuální přístup a o vaši vodu se postará takovým způsobem, že bude opět jakostní, jako tomu bylo na počátku. Jak lze tedy vodu profesionálně upravovat?

Úpravna vody

Zdroj obrázku: g-servis.cz

Komplexní servis se vším všudy

U společnosti G-servis Praha se můžete spolehnout na nabídku ucelené technologie přímo na klíč. Tato profesionální úpravna vody využívá léty prověřené technologie a nejmodernější systémy pro úpravu vody. Základní službou je zejména efektivní filtrace, díky níž dochází k odstranění pevných částic, ale i dalších látek. Jmenovat bychom mohli především odželeznění nebo iontovou výměnu. Odstranit lze i velmi silná znečištění. Nejvíce se uplatňují moderní membránové procesy. Uvést bychom mohli zejména reverzní osmózu a ultrafiltraci.

Efektivní úprava pitné vody

Úprava pitné vody je značně specifická. Konečný stupeň představuje zabezpečení upravované vody z hygienického hlediska. Odstraněny musí být jakékoli mikrobiální napadení a kontaminace. Nejčastěji se dávkuje roztok chlornanu sodného anebo některého jiného z oxidačních činidel. Další alternativu představuje desinfekce prostřednictvím ozonizace nebo UV záření.

Mobilní úpravna vody

Zdroj obrázku: g-servis.cz

Využijte služeb mobilní úpravny vody

Nedílnou součástí programu zmiňované firmy je mobilní úpravna pitné vody. Díky ní je možné zajistit zdroj pitné vody podle vašeho přání. Je úplně jedno, kde se pramen nachází. Využít této alternativy mohou jak majitelé rodinných domů, tak i obce nebo soukromé podniky po celé České republice i v zahraničních zemích.

Zdroj náhledového obrázku: g-servis.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *