Voda

Úprava pitné vody je mnohdy nezbytností: Vsaďte na specialisty

Kvalitní pitná voda je základem pro život každého z nás. Ne vždy se nám jí ale bohužel dostává. Ať už máte jakýkoli zdroj vody, vyplatí se nechat si udělat rozbor a zjistit, co vlastně pijete. V případě potřeby pak musíte začít jednat a nechat si vodu upravit. Jak na to? Naším tipem je společnost G-servis Praha, její služby představíme v následujících řádcích.

Úprava vody na míru

Jakákoli voda je naprosto unikátní. I proto si vyžaduje zcela individuální přístup. Ten je u odborníků za zmiňované společnosti jakousi samozřejmostí. Podle daných požadavků se snaží najít optimální přístup, aby bylo nalezeno ideální řešení využití vody z vašich zdrojů. Mimo jiné nabízí tato společnost komplexní technologie na klíč a samozřejmě také stupně úpravy vody. Cílem je jednak dosažení maximální kvality vody a jednak také snížení ekonomických nákladů spojených s jejím čerpáním.

Voda

Zdroj obrázku: g-servis.cz

Několik technologických postupů

G-servis Praha využívá hned několik specifických technologických postupů, jež jsou časem i zákazníky prověřené. Samozřejmě společnost zkouší i inovativní řešení v této oblasti. Tradičně řeší především:

  • filtraci vody,
  • odželezňování vody,
  • iontovýměnu, tedy změkčení vody,
  • eliminaci složitějších polutantů,
  • separaci látek
  • a mnohé další procesy.

Úpravna vody

Efektivní úprava pitné vody

Velmi důležité je při úpravě pitné vody dosažení konečného stupně hygienického zabezpečení konkrétní upravované vody. Nejčastěji se dávkuje především chlornan sodný nebo jiná oxidační činidla. Pitná voda se také upravuje ozonizací a dezinfikuje UV zářením. Jinak se uplatňují i inhibitory koroze a jiná aditiva. Úprava pitné vody je ryze individuální. Firma nabízí mimo jiné i služby mobilní úpravny vody. G-servis Praha již realizoval spousty zakázek jak v České republice, tak i v mnohých zahraničních zemích.

Zdroj náhledového obrázku: g-servis.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *