Umělecké kovářství Mittner: Vsaďte na originalitu a eleganci

Uvažujete o nějakých kovových prvcích ve vašem interiéru či exteriéru? Proč ostatně ne? Vždyť jsou originální a vyznačují se maximální odolností. Hodně oblíbené jsou například ploty, zábradlí, svícny, plastiky nebo cokoli dalšího. Tento sortiment a mnohé jiné výrobky nabízí umělecké kovářství Mittner. Právě tuto společnost představíme v následujících řádcích a zaměříme se na nejrůznější výrobky, jež má ve svém portfoliu. Že jich není málo, se přesvědčíte sami.

Umělecké kovářství s tradicí

Kovářství Mittner má dlouholetou tradici, založeno bylo již v roce 1990. Už od této doby nabízí prvotřídní výrobky vyrobené s maximální precizností. Kovářské řemeslo je nedílnou součástí celé filosofie firmy. Výrobky této společnosti zdobí jak nejrůznější historické objekty, tak i mnohé moderní budovy. O samotné kvalitě a unikátním designu výrobků se můžete přesvědčit sami, a to v brněnské prodejně společnosti. Po předchozí domluvě není problém navštívit také přímo kovárnu v Rajhradicích, jež je vzdálená 16 km od samotné prodejny. Jaké produkty tedy kovářství Mittner nabízí?Brána

Zdroj obrázku: kovarstvi-mittner.cz

Kované prvky v exteriéru

Asi nejoblíbenějším kovaným výrobkem, který slouží ve venkovních prostorách, jsou bezesporu kované ploty. Jejich originalita je často až dechberoucí. Vybrat si lze zcela originální variace vyznačující se zajímavými ornamenty a tvary, které dokonale padnou k jakémukoli objektu. O výdrž takovýchto plotů se není třeba nijak obávat. Díky povrchové úpravě je maximálně vysoká. U kovářství Mittner se není problém domluvit také přímo s architektem a nechat si vyrobit zcela unikátní výzdobu plotů, kterou nikde jinde nemají. Velmi oblíbené jsou samozřejmě také kované brány, jež mohou být křídlové, posuvné či samonosné. Zapomenout přitom nelze ani na vrata, jejichž základem jsou právě kované prvky. Moc hezké jsou i kované poštovní schránky. Mají punc originality a vydrží také navěky. Potřebujete zapracovat na bezpečnosti? Pak si pořiďte mříže do oken, které také nebudou postrádat vkus.

Kovaný plot

Zdroj obrázku: kovarstvi-mittner.cz

V interiéru bude kov dokonalým oživením

I vnitřní prostory vaší nemovitosti mohou disponovat nejrůznějšími kovanými prvky. Tradiční je třeba kované točené zábradlí doplněné dřevěnými nášlapy. A co takový nábytek? Vždyť takové kované postele jsou velmi bytelné a do interiéru ložnice padnou jako ulité. Kované prvky přitom mohou být jednoznačně patrné také na dalším nábytku typu skříní, komod a podobně. Máte doma krbová kamna? Pak by se pro vás mělo stát samozřejmostí také kované krbové nářadí. Z ostatních výrobků z kovu určených do interiéru jmenujme ještě například světla, lustry, svícny, držáky na květiny nebo kované plastiky. Umělecké kovářství Mittner si poradí i s individuálními přáními na nejrůznější nestandardní produkty.

Zdroj náhledového obrázku: kovarstvi-mittner.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.